Akademia Suwerena

“Wyruszyliśmy, aby odkryć księżyc, jednak dopiero kiedy tam polecieliśmy, naprawdę odkryliśmy Ziemię. Zawsze lubię pokazywać ludziom obraz Ziemi z kosmosu. Nie ma granic. Nie ma polityki. Zastanów się nad tym przez chwilę. To piękna planeta. Sam fakt życia jest niesamowitym cudem.”

Zapraszam do obejrzenia :heartpulse:

8 polubień

Witajcie!
Zapraszam grupę roboczą Akademii Suwerena na nadzwyczajne zebranie dzisiaj tj. wtorek 24/08 godz 19:00 na naszym kanale głosowym na Jitsi. Następne zebranie zaraz w czwartek o godz 20:00.

Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu poprzez adres
e-mail na stronie Akademii lub poprzez wiadomość prywatną do Pawła, Szymona lub autora ogłoszenia.
Serdeczności :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Kopia wiadomości otwartej wysłanej do piotra/bitcara z Akademii Suwerena:

"Hej bracie!

Z racji braku (twojego) synchronicznego wsparcia (oraz ze wzgledu na twoje) zaangażowanie w projekty poboczne oddalające się od naszych założeń, jak i promocję ludzi, którzy nadają na falach nam obcych, postanowiliśmy usunąć cię z kanału grupy roboczej Akademii Suwerena na Signalu (dotyczy także wszystkich innych grup Akademii Suwerena na innych komunikatorach).

Pozostajemy nadal otwarci na możliwość współpracy pomiędzy naszymi projektami, lecz na wspólnie ustalonych zasadach.

Dziękujemy za dotychczasową obecność i życzymy owocnej pracy zgodnej ze zdrowym interesem społeczności Ariów i Suwerenów RPS.

Serdeczności :slightly_smiling_face:"

Witajcie!
Dzielę się z wami linkiem do audycji w ramach Akademii Suwerena w którym znajdziecie je wszystkie w jednym miejscu oraz do kilku programów do odsłuchu m.in. Spotify.
Życzę dobrego odbioru. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Działa i nawet można posłuchać :grinning: :blush: :heartpulse:

1 polubienie

Uwaga!

Zachęcam wszystkich do propagacji materiałów z
AS Audycje i wszystkich materiałów z naszej przestrzeni we wszelaki możliwy sposób. Proszę używać ich na swoich kontach, na swój własny użytek lub tworzyć nowe pod identyczną nazwą do tej z Anchor i przeklejać materiały oraz podlinkowywać. Jedyna prośba, to tylko link do źródła.
Przyszedł czas na horyzontalne rozprzestrzenianie naszych idei.
Serdeczności :slightly_smiling_face::four_leaf_clover:

2 polubienia

Witajcie!

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia drugiej odsłony naszej strony pod adresem:

https://akademiasuwerena.com

Mile widziana wszelaka współpraca nad treścią.

Uwagi i propozycje prosimy przesyłać na adres AS lub w tym temacie.

Serdeczności :slightly_smiling_face:

2 polubienia

3 posty zostały scalone z istniejącym tematem: O kategorii Pierwsze kroki

Witajcie!

Wraz z Akademią Suwerena przedstawiam wam nowy projekt o którym na przestrzeni wielu, wielu miesięcy słów padło setki na wielu naszych radach.

        Radio Aria              

Dlaczego tak szumnie?
Przeczytacie o tym w opisie pod poniższym linkiem: Audioteka : AKADEMIA SUWERENA
Proszę przewinąć pod zakładkę Audycje.

Serdecznie zapraszam do współpracy. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Zaproszenie

Akademia Suwerena, Akademia Suwerena Audycje oraz Radio Aria zaprasza wszystkich chętnych do żywej współpracy.

Masz pomysł, który chcesz zrealizować i potrzebujesz wsparcia?

Szukasz miejsca, aby objawić swe talenty lub podzielić się swym doświadczeniem, ważkim przeżyciem czy refleksją?

Rozumiesz, że wyjść do ludzi może tylko drugi człowiek i że nikt za nas tego nie zrobi jeśli chcemy opowiedzieć kim są Ariowie?

Może wiesz jak opowiedzieć ludziom o prawie naturalnym w sposób tak prosty, że nie pozostawi najmniejszej wątpliwości u słuchacza?

Zdajesz sobie sprawę, że współkreacja jest żywym aktem twórczym pełnym dynamiki i współpracy?

Zamanifestuj swe deklaracje wchodząc w czyn i wypełnij tą przestrzeń sobą materializując swe wizje.

Jesteś mile widziany. :sun_with_face:
Ekipa Akademii Suwerena.

2 polubienia

Witam. Czy jest tu ktoś? Czuję się jak bym przyszedł rok za późno.

A kogo @jacek78 szukasz? A co do Twojego przeczucia to nie będę ukrywał, ale chyba masz rację :blush: Ale jest takie powiedzenie, że lepiej później niż wcale, więc nie ma co się martwić :crazy_face:

Witaj Jacku. Prawdę mówiąc i ja czekam na odzew już kilkanaście dni. Szybciej się skontaktujesz z kimkolwiek i znajdziesz ciekawe informacje na Telegramie.
Serdeczności :sunflower::raising_hand_woman:

1 polubienie

@olaaya napisałaś, iż czekasz na odzew kilkanaście dni. Przykro mi z tego powodu. A czy mogłabyś wskazać, na który wpis czekasz aż tyle? Staram się śledzić na bieżąco wpisy na forum, ale mogło mi coś umknąć.

Witaj Domarad. Szukam Rodu w mojej okolicy (Niemcy) i nikt się nie zgłosił. Nie chodziło a jakieś informacje o suwerenności, ponieważ póki co wszystko, czego potrzebowałam się dowiedzieć, jest dostępne. Ale zauważyłam, że ludziom ciężko się zorganizować na jakieś spotkanie. Poczekam, może po wakacjach będzie łatwiej.
Serdeczności :blush::hugs:

A próbowałaś tutaj :arrow_right: Ariowie Niemcy? Zapraszam Cię również, jeśli jeszcze nie byłaś na grupę na telegramie :arrow_right: Ariowie RPS International Tutaj już kilkoro ludzi pytało o spotkanie w Niemczech. Może się jakoś dogracie. Powodzenia :green_heart:

Tak, tak, jestem w grupie na telegramie ale w polskiej grupie i już tam się organizujemy.
Bardziej mi jednak zależy na kontakcie z kimś z Niemiec, z okolic Berlina. Pod koniec lipca napisałam tu na forum w Rodach w Niemczech ale nikt sie nie odezwał. Zobaczymy.
Dziękuję :blush::hugs::heartpulse:

he, gdzie znajde te grupe telegram?

Witaj @hannaanna Zastanawiam się skąd to pytanie? Czyżbyś była tutaj nowa, czy może jesteś już zarejestrowana na Platforma Ariowie? Pytam bo masz nick, który coś mi przypomina :blush:
Jeśli jesteś na platformie to idź tutaj :arrow_right: Ariowie a zobaczysz link do grupy na Telegranie :green_heart: A tak na marginesie, gdybyś raczyła odrobinę w górę przewinąć to znalazłabyś wpis z linkiem, o który pytasz :crazy_face: