Akademia Suwerena

“Wyruszyliśmy, aby odkryć księżyc, jednak dopiero kiedy tam polecieliśmy, naprawdę odkryliśmy Ziemię. Zawsze lubię pokazywać ludziom obraz Ziemi z kosmosu. Nie ma granic. Nie ma polityki. Zastanów się nad tym przez chwilę. To piękna planeta. Sam fakt życia jest niesamowitym cudem.”

Zapraszam do obejrzenia :heartpulse:

3 polubienia

Witajcie!
Zapraszam grupę roboczą Akademii Suwerena na nadzwyczajne zebranie dzisiaj tj. wtorek 24/08 godz 19:00 na naszym kanale głosowym na Jitsi. Następne zebranie zaraz w czwartek o godz 20:00.

Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu poprzez adres
e-mail na stronie Akademii lub poprzez wiadomość prywatną do Pawła, Szymona lub autora ogłoszenia.
Serdeczności :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Kopia wiadomości otwartej wysłanej do piotra/bitcara z Akademii Suwerena:

"Hej bracie!

Z racji braku (twojego) synchronicznego wsparcia (oraz ze wzgledu na twoje) zaangażowanie w projekty poboczne oddalające się od naszych założeń, jak i promocję ludzi, którzy nadają na falach nam obcych, postanowiliśmy usunąć cię z kanału grupy roboczej Akademii Suwerena na Signalu (dotyczy także wszystkich innych grup Akademii Suwerena na innych komunikatorach).

Pozostajemy nadal otwarci na możliwość współpracy pomiędzy naszymi projektami, lecz na wspólnie ustalonych zasadach.

Dziękujemy za dotychczasową obecność i życzymy owocnej pracy zgodnej ze zdrowym interesem społeczności Ariów i Suwerenów RPS.

Serdeczności :slightly_smiling_face:"

Witajcie!
Dzielę się z wami linkiem do audycji w ramach Akademii Suwerena w którym znajdziecie je wszystkie w jednym miejscu oraz do kilku programów do odsłuchu m.in. Spotify.
Życzę dobrego odbioru. :slightly_smiling_face:

Działa i nawet można posłuchać :grinning: :blush: :heartpulse:

Uwaga!

Zachęcam wszystkich do propagacji materiałów z
AS Audycje i wszystkich materiałów z naszej przestrzeni we wszelaki możliwy sposób. Proszę używać ich na swoich kontach, na swój własny użytek lub tworzyć nowe pod identyczną nazwą do tej z Anchor i przeklejać materiały oraz podlinkowywać. Jedyna prośba, to tylko link do źródła.
Przyszedł czas na horyzontalne rozprzestrzenianie naszych idei.
Serdeczności :slightly_smiling_face::four_leaf_clover:

1 polubienie

Witajcie!

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia drugiej odsłony naszej strony pod adresem:

https://akademiasuwerena.com

Mile widziana wszelaka współpraca nad treścią.

Uwagi i propozycje prosimy przesyłać na adres AS lub w tym temacie.

Serdeczności :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Proponuję by na akademii umieścić coś w rodzaju poradnika pierwsze kroki. Może to być coś w rodzaju:
Oto INSTRUKCJA:

  1. Wejdź na https://ariowie.com/
  2. Pobierz DEKLRACJE SUWERENA (DS) lub DEKLARACJE SUWERENA II RP (DSIIRP).
  3. Wypełnij i znajdź 3 godnych ludzi którzy potwierdzą DEKLARACJE w sposób opisany w materiale załączonym do DEKLARACJI>
  4. Wejdź na Ariowie - Platforma i załóż swoje konto na PLATFORMIE ARIOWIE (z automatycznym dostępem SUWERENÓW do RPSu) z Twoim wcześniej załozonym do komunikacji z Tobą adresem e-mail np. na protonmail.com (to ważne!)
  5. Zgłoś posiadanie Deklaracji (bez konieczności wysyłania kopii DEKLARACJI). Uzyskasz wtedy dostęp do edycji kolejnego dokumentu RPSu - DEKLARACJI NARODZIN ZYWEGO CZŁOWIEKA (DNZC) - na początek Twojej potem Twoich tzw. małoletnich Dzieci😊.
  6. Kolejnym krokiem po DNZC jest uzyskanie dostępu do edycji Twojej prywatnej KARTY SUWERENA RPS-u (KSPRS).

Jak to zrobisz uzyskasz KS w cyfrowym zapisie i w “chwile po tym” zamówisz fizyczną KARTĘ SUWERENA

Warto też dołożyć do tego kilka filmów z ważnymi informacjami by nie trzeba było tego wszystkiego szukać w odmętach jutuba. Mogą to być np.

Pomocnymi linkami mogą być:

Kochani zbierzmy co bardziej wartościowe w jedno miejsce by ludzie szukający i dążący do suwerenności mogli się dokształcić w ramach akademii.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!