Afirmacje/Wizualizacje/Śnienie/Proszenie

x

x

x

Tutaj mógłbym pisać godzinami.

Oczywiście, pracuję z tymi tematami bardzo długo. Skromnie mówiąc również to jest część mojej obecnej pracy.

Afirmacje i wizualizacje wskazane, śnienie kazdy z nas ma, ale nie każdy o snach pamieta, ale to jest do wypracowania, co do proszenia nie polecam, bardziej żądanie, nakaz niż proszenie. Proszenie zakłada, że jestesmy mali i słabi. Zażądanie podkresla, że jestesmy gotowi na tą rzecz/sytuację. A najlepiej praktykować wdzięczność. To tak w bardzo dużym skrócie :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!