Affidavit w UK

Macie jakiś wzór jak to poprawnie napisać? Mniej więcej zarys znam, ale dokladniej jak to powinno wyglądać i co dokładnie zawierać?

witam

chętnie poznałabym tajniki stosowania tej formy w praktyce ale tu u nas w Polsce , ktoś ma doświadczenie z tym tematem ?.

Słyszałam ,że dzięki tej formule niektórzy popłacili swoje rachunki . Jak jest naprawdę?

pozdrawiam

W UK z tego co słyszałem (nie mam jeszcze informacji z pierwszej ręki) niektórym udawało się zapłacić np. dług karty kredytowej, albo koszty sądowe ze strony banku czymś, co się nazywa A4V, czyli Acceptance for Value. Różne rzeczy typu mandaty itp w roznych instytucjach mozna tym probowac zaplacic. Polega to mniej więcej na tym w moim rozumieniu, że tworzysz swój własny papier wartościowy i wysyłasz go instytucji w rozliczeniu, która traktuje go tak samo jak każde inne papiery wartościowe, nazywane powszechnie pieniędzmi.Jak to dokładniej wygląda i dlaczego raz działa a często nie, nie wiem na chwilę obecną, bo temat dopiero zamierzam zbadać, bo jest bardzo ciekawy. Tutaj masz szkolenie o tym zagadnieniu od osoby która mocno w tym siedzi (dotyczy UK, nie wiem czy ma jakiekolwiek przełożenie na Polskę!):

https://www.youandyourcash.com/store/ALD7aZ2oAFFIDAVIT (jak by ktoś potrzebował z nim pomocy, to proszę założyć osobny wątek i jeśli będę wiedział to doradzę, bo mam już w tym temacie praktykę) ani jego odpowiednika niestety nie ma w prawie polskim wedle moich informacji, bo też mnie to ciekawiło i sprawdziłem. Nie wiem jak można dzięki niemu popłacić swoje rachunki. Bardziej bym jako zastosowanie widział znaczne przyspieszenie załatwienia naszego problemu/sprawy, kiedy mamy czyste ręce i racja jest po naszej stronie.Polecam tą serie artykułów, gdzie jest opisany m.in. AFFIDAVIT:

<LINK_TEXT text=“https://astromaria.wordpress.com/2015/0 … w-czesc-i/”>https://astromaria.wordpress.com/2015/08/11/przekret-wszechczasow-czesc-i/</LINK_TEXT>Oraz:

<LINK_TEXT text=“https://bladymamut.wordpress.com/2014/0 … ze-prawna/”>https://bladymamut.wordpress.com/2014/05/13/a-wiec-mowia-ze-zlamales-prawo-jak-kwestionowac-wladze-prawna/</LINK_TEXT><LINK_TEXT text=“https://porozmawiajmy.tv/przekret-wszec … m-piotras/”>https://porozmawiajmy.tv/przekret-wszechczasow-czyli-kto-jest-twoim-wlascicielem-piotras/</LINK_TEXT>

<LINK_TEXT text=“https://porozmawiajmy.tv/panstwo-korpor … e-piotras/”>https://porozmawiajmy.tv/panstwo-korporacja-obywatel-i-inne-fikcje-prawne-piotras/</LINK_TEXT>Jego wykład w Londynie:

https://www.youtube.com/watch?v=0PoH6e5Bjds

https://www.youtube.com/watch?v=IT70OQKDQqA

https://www.youtube.com/watch?v=EExfuBNNJfAAcz nie radzę działać dokładnie na ich podstawie a jedynie traktować jako informacje otwierające umysł i prowokujące do własnych poszukiwań jak to naprawdę zrobić w praktyce.

Pozdrawiam.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!