About the Współpracujmy category

Masz umiejętności, którymi możesz podzielić się z innymi? A może szukasz kogoś, kto zrobi coś dla Ciebie poza Matrixem? Napisz w tym dziale…

Tak mam odbijam mandaty jak pieczki w całej UE. Uwielbiam MATRIXA bo można jeszcze na tym zarobić. Jak ktoś wysyła mi mandat to potem jeszcze musi zapłacić :slight_smile: Podatków nie płacimy z moją partnerką. Dostaliśmy już pismo że nie musimy płacić od HMRC w Wieldiej Brytanii Corporation :slight_smile: Mamy doświadczenia jak poruszać się w krajach anglosaskich. Życie jest piękne. Przydało by się tworzyć warsztaty. Mam dużo miejsca, mieszkam na 12ha gospodarstwie, tutaj można by było się spotykać wokół stawu za domem. Wymiana doświadczeń to jest to na czym mi zależy.

1 polubienie

Pomagam ludziom wyrównać 4 elementy - duszę, ciało, umysł i emocje. Jestem Wielką Mistrzynią Reiki, Coachem autorskiej metody C4E. Moją misją jest dzielenie się światłem. Pracuję przez Internet. Prowadzę sesje zarówno przez Skype jak i email. Więcej na stronie https://www.lifecoaching-online.com/