A więc mówią, że złamałeś prawo… Jak kwestionować władze prawną

“Tłumaczenie fragmentów książki, właściwie to będzie większość, bo jest to książeczka, a nie książka. Książka została wydana w Anglii. Daje powody do refleksji. Przetłumaczyłem najlepiej jak potrafiłem, jeśli ktoś orientuje się w temacie wszelki poprawki mile widziane.



Tytuł oryginalny: So, They Say You’Ve Broken The Law: Challenging Legal Authority

Skan dostępny w linku



Tłumaczenie: BladyMamut



Opis książki na amazon



Ta mała książeczka dostarczy wam informacji i narzędzi potrzebnych do kwestionowania rzekomej władzy w sądzie i poza sądem. Adwokaci, doradcy królewscy i prawnicy z całego świata czytali i omówili zawartość z autorem i nie mogą znaleźć argumentu prawnego przeciw. Działa. Używaj tego do obrony, apelacji oraz podważania wszelkich roszczeń w stosunku do Ciebie.



„Być rządzonym to być człowiekiem obserwowanym, szpiegowanym, kierowanym, policzonym, regulowanym, spisanym, indoktrynowanym, sprawdzanym, oszacowanym cenzurowanym oraz rządzonym przez stworzenia, które nie mają ani prawa, ani mądrości aby to robić.

Być rządzonym znaczy być odnotowanym, policzonym, opodatkowanym, oznaczonym, zmierzonym, ocenionym, upomnianym, zakazanym, poprawionym, ukaranym i spisanym przy każdej czynności jaką wykonujemy.

Pretekstem jest publiczna użyteczność oraz w imię dobra publicznego jesteśmy wykorzystywani, obrabowywani i oszukani; a kiedy ktoś okazuje najmniejszą oznakę sprzeciwu jest represjonowany, prześladowany, nakładane są na niego kary, jest śledzony, rozbrojony, związany, uwięziony, osądzony i skazany, potem postrzelony, deportowany, sprzedany, zdradzony; a na koniec jest on też wyśmiany, wyszydzony, i pozbawiony honoru.

To jest rząd i jego sprawiedliwość oraz jego moralność.” – Pierre-Joseph Proudhon



Wstęp



Ta mała książeczka dostarczy wam informacji potrzebnych do wyzwania władzy jakiejkolwiek osoby lub bytu prawnego(instytucji), który twierdzi, że złamałeś prawo.



Od mandatu do “poważnego” roszczenia ustawodawczego, musi istnieć DOWÓD na poparcie roszczenia.

Prawo Drogowe, Prawo Podatkowe, wszelkie zakazy i nakazy rejestracji są ROSZCZENIAMI wobec nas. Czy opierają się one na prawie (mają fundament prawny), czy na sile?

Ta książeczka pomoże ci z sukcesem kwestionować ideę przyjętej z góry WŁADZY.



Ten przewodnik przetrwania da ci wiedzę (znajomość rzeczy) i narzędzia jak kwestionować władze w sądzie i poza nim.



Czym jest PRAWO, a czym ROSZCZENIE?



Gdy zrozumiesz ten koncept będziesz mógł (lub Twój prawnik) prowadzić swoją sprawę odpowiednio.

Autor podał kilka „przykładów”, które nie są wzorcami per se, ale dadzą ci solidną podstawę do kwestionowania autorytetów, ustnie lub na papierze.

Noś tę książeczkę przy sobie, aby móc z niej skorzystać kiedy ktoś będzie ROŚCIŁ sobie coś od ciebie.

Ta książka powie ci dlaczego są to rewolucyjnie ważne informacje

Na końcu znajduje się rozdział z DEFINICJAMI, a cała książeczka pokazuje nie używane publicznie dotąd ASPEKTY PRAWA.

Do teraz…





URODZIŁEM SIĘ WOLNYM CZŁOWIEKIEM, TAK JAK TY



Czy chcesz złożyć jakieś roszczenie wobec mnie? Twierdzisz, że złamałem prawo?



Czy masz DOWÓD na poparcie ROSZCZENIA?

Czy masz DOWÓD posiadania WŁADZY?



Jeśli chcesz podjąć jakieś działania przeciwko mnie od tej chwili, musisz być PEWIEN, że odpowiedź na te oba pytania brzmi „tak”. Będziesz potrzebował ich w sądzie.

Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi inaczej niż absolutne „tak”, działasz poza swoimi zawodowymi uprawnieniami(możliwościami) działania, a twoje działania wobec kobiety lub mężczyzny są na twoją WŁASNĄ odpowiedzialność. Twoje działania nie będą miały żadnego poparcia [nie będziesz mógł uzyskać środków na ewentualne pokrycie szkód] u twojego pracodawcy czy ubezpieczyciela, ponieważ będą one zawodowym (profesjonalnym) zaniedbaniem.



Jeśli działanie wymaga władzy prawnej i jest wykonywane w zgodzie z nim, nazywamy go w języku prawniczym Intra Vires

[wyrażenie prawnicze określające sytuacje działania w zakresie kompetencji.]

Jeśli działanie wymaga władzy prawnej i działasz bez tej władzy, w prawie znane jest to jako Ultra Vires [(łac. ponad siły) wyrażenie prawnicze określające sytuacje działania poza zakresem kompetencji./POZA WŁADZĄ]



W tym wypadku popełnisz PRZESTĘPSTWO CYWILNE (człowiek przeciwko człowiekowi) czyli DELIKT (czyn niedozwolony), które zawierają, ale nie ograniczają się do naruszenia obowiązków, bezprawne przekroczenie mojej granicy lub własności, bezprawne uwięzienie, inwazja na prywatność, oszustwo, celowe narzucenie emocjonalnego stresu, nadużycie, ZŁOŚLIWE PRZEŚLADOWANIE oraz szkody związane z nadużyciem publicznego urzędu.



“Gorliwość do karania jest niebezpieczna dla wolności. Prowadzi do naciągania, nad interpretowania i błędnego aplikowania nawet najlepszego z praw.

Ten kto ceni sobie swoją wolność musi bronić wolności nawet swego wroga, bo jeżeli zaniedba tego obowiązku stworzy niebezpieczny precedens który wróci do niego w skutkach.” – Thomas Paine





Nie widziałem żadnego dowodu roszczenia ani władzy i wierzę, że takie dowody nie istnieją.



Nie miej złudzeń, w tym powództwie CYWILNYM pozwę CIĘ OSOBIŚCIE, a twój status pracownika/mundur ci nie pomoże, ani nie obroni.







DOWÓD ROSZCZENIA



Złożyłeś ROSZCZENIE i twierdzisz, że muszę robić to co mi powiesz.

Twierdzisz, że naruszyłem prawo.



Moje czyny mogły przekroczyć jakieś regulacje prawne, ale czy masz DOWODY nie do obalenia, że twoje prawo odnosi się do mnie?

Czy możesz mi wskazać teraz lub w przyszłości dowody, które wskazują na to że to prawo mnie dotyczy?



Kto utworzył to prawo wymierzone przeciwko mnie?

Kto płaci ci aby podjąć działania przeciwko mnie, aby narzucić to prawo?



Kimkolwiek jest twój pracodawca, prawdopodobnie najwyższym autorytetem w tej kwestii jest Elżbieta, monarcha konstytucyjny.

Elżbieta jest „dyrektorem generalnym” rządu bez którego ustawodawstwo nie mogłyby zostać ustanowione.

Każda legislacja w Zjednoczonym Królestwie (UK) wymaga zgody monarchy.



Prawdopodobnie słyszałeś, że mówi ona „mój rząd…” przy wielu okazjach. To bez wątpienia JEJ rząd, ale czy zarazem MÓJ? Czy masz na to DOWÓD? Dowód na to że ona, ktoś, ktokolwiek-gdziekolwiek ma większe roszczenie do mnie niż ja sam?



Jeśli tak uważasz będziesz musiał przedstawić na to TWARDE DOWODY w sądzie.



Kto mnie posiada?

Kto posiada większe prawo do mnie niż ja sam?



Czy Elżbieta była świadkiem faktu, że rzekomo jestem jej własnością?

Jeśli nie ona, to może reprezentant koronnej służby prokuratorskiej, policji czy rządu był świadkiem, że jestem czyjąś własnością?

Jeśli ośmieliliby się to zrobić to mielibyśmy sporo do obgadania odnośnie NIEWOLNICTWA.



Przykład: Dałeś swojemu pracodawcy prawo do zawodowego ROSZCZENIA tobą na wiele sposobów: zezwoliłeś mu wydawać sobie polecenia, udostępniłeś swoje konto bankowe, pozwoliłeś na kontrole swojego zachowania zawodowego. Te reguły/prawa odnoszą się do ciebie ponieważ wyraziłeś na to zgodę. Wszedłeś w kontrakt z pracodawcą.



NIE WIDZIAŁEM jakiegokolwiek dowodu na roszczenie w stosunku do mnie i wierzę, że taki dowód nie istnieje.







DOWÓD WŁADZY



Elżbieta pokazuje poprzez twoje działania, że zapłaci ci, żeby NARZUCIĆ jej zasady i kodeksy przeciwko mnie.

Kto dał jej na to pozwolenie?

Ja nie …



Elżbieta urodziła się wolna i naga jak każdy z nas. W pewnym momencie swego życia zdecydowała, że użyje SIŁY przeciwko mnie, jeśli nie będę przestrzegać jej zasad i kodeksów.



Monarcha, Król, Królowa, Książę, Księżniczka, Rząd, Prezydent i Premier – to fikcyjne tytuły prawne. Prawdziwi ludzie za tymi tytułami nie mają więcej wrodzonej władzy nade mną, niż listonosz czy kot.



Bez względu na to, że ich prawa są zapisane w formie legislacji lub ustaw parlamentu, jedyna rzecz która nadaje tym dokumentom władzy to ZGODA tych którzy będą rządzeni.



Tylko dlatego, że twój pracodawca mówi, że możesz działać z autorytetem (władzą) wobec mnie, nie przedstawia DOWODU że on, lub ty, macie taki autorytet (władze). To co posiadasz ty lub twój mocodawca to SIŁA, a nie władza.



Nie udzielałem, nie udzielam i nie będę udzielał upoważnienia do twojego użycia SIŁY przeciwko mnie.



NIE WIDZIAŁEM jakiekolwiek dowodu władzy i wierzę, że taki dowód nie istnieje.





JAK UZYSKUJE SIĘ ZGODĘ



Zgodę(przyzwolenie) można uzyskać na kilka sposobów.



Zgoda:

Wystarczy zwykłe przyzwolenie. Jeśli pozwalam komuś sprawować nad sobą władzę, zgadzam się na jej czyny wobec mnie.



Głosowanie:

Wielka Brytania jest rzekomo demokracją. Poprzez głosowanie na kandydata do rządu który potem będzie mną rządzić, udzielam mu na to przez to automatycznie zgody. Tym prostym sposobem. Odnosi się to także do rady miasta, gminy czy innych lokalnych instytucji. Jeśli oddaję komuś władzę nad sobą, zgadzam się na wynikające z tego zachowanie. Oszustwa, zbrodnie wojenne, nadużycia popełniane przez tych w parlamencie prowadzą mnie do zdania sobie sprawy że moje sumienie nie popiera tych bezprawnych działań.



Nie będę głosować, a przez to popierać system rządowy który krzywdzi mnie i innych. Nie potrzebuję gubernatora(rządca).

NIE BĘDĘ na nikogo głosować.



Osiągnąłem wiek Większości i mogę zarządzać moimi własnymi sprawami, jeśli nie krzywdzę drugiego człowieka. Nie popełniłem PRZESTĘPSTWA.



Prawodawstwo twierdzi, że popełniłem przestępstwo, ale było to tylko wykroczenie:

Kto byłby urażony przeze mnie jadącego 66 km/h w strefie ograniczenia prędkości do 50km/h? Czy przeszkadzałoby ci to, gdybyś był w domu oglądając TV lub robiąc coś innego?Dlaczego przeszkadza to Królowej? Czy jedzie ona ze mną w samochodzie?

Mógłbym mieć wypadek lub spowodować zniszczenia osoby jadącej w innym samochodzie.

To prawda. Ale nie musi tak się stać.



Karać kogoś z powodu czegoś co MOŻE się stać to delikt lub przywłaszczenie (jakiekolwiek działania pozbawiające właściciela jego własności bez jego zgody).



Delikt jest niewłaściwy. Przywłaszczenie to świadome wywieranie kontroli i wpływu na własność drugiej osoby bez jej zgody.



Moje ciało to moja własność.



Oświadczenie lub Uznanie:

Pojawia się w wielu formach. Za każdym razem gdy ktoś śpiewa te niesławne słowa: „niech nam długo panuje”, oddaje swoją władzę dla Królowej i poprzez to dla jej agentów/przedstawicieli/służących.



NIE zgadzam, aby Elżbieta rościła sobie jakiekolwiek panowanie nade mną.



Posłuszeństwo:

Poprzez wypełnianie nakazów bez słowa protestu lub pod przymusem, wyrażam zgodę na to, że ktoś ma wyższy status ode mnie – bez znaczenia kim jest ta osoba, czy też fikcja prawna(byt prawny) oraz bez znaczenia czego dotyczą te rozkazy.



Kontrakt:

Czy kiedykolwiek podpisałeś kontrakt/umowę, dokonałeś porozumienia, podałeś komuś rękę lub obiecałeś coś?

Tego typu działania to DOWÓD na to, że wyraziłem zgodę.



Prawo pozwala na wszelkiego rodzaju korupcje przy domniemanym kontrakcie/umowie.



Mogę zostać i będę uczyniony odpowiedzialnym za implikowaną umowę, tajny kontrakt, powiernictwo, porozumienie lub inny rodzaj oszukańczej kombinacji.

Czasami brak zaprzeczenia przyłączenia się do umowy świadczy o jej zawarciu – nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Kiedy damy do zrozumienia, że się z tym nie zgadzamy, zostanie to zignorowane lub zaatakowane.



Jest doskonały powód dla którego Elżbieta i jej agenci to robią i uchodzi im to na sucho. To proste i nazywa się SIŁA:

• Elżbieta kontroluje rząd ,

• Elżbieta kontroluje SIŁY policji,

• Elżbieta kontroluje SIŁY ZBROJNE

• Elżbieta kontroluje też Ministerstwo Sprawiedliwości

• Elżbieta kontroluje Sądy, Sędziów oraz Prawników

• Elżbieta podpisuje wszystkie ustawy

• Elżbieta wypowiada stan wojny

• Elżbieta jest otoczona płatną armią której zadaniem jest ochrona jej i jej następców/następczyń

• Elżbieta docelowo PŁACI ci, żeby użyć SIŁY przeciwko mnie.

• Ludzie płacąc w formie podatków, wyrażają zgodę na wszystko powyżej.



NIE widziałem jakiegokolwiek kontraktu/umowy jako dowodu na to, że udzieliłem zgody na bycie zarządzanym lub bycie pod kontrolą policji.

Wierzę, że taki dowód nie istnieje.



KTO MA PRAWDZIWĄ WŁADZĘ?



Monarcha? Rząd? Prawodawstwo? Ty? Twój pracodawca? Członek parlamentu?



Wielu ROŚCI sobie nade mną władze, ale gdzie jest DOWÓD tej władzy? Czy możesz zaprezentować DOWÓD w sądzie? Będziesz musiał.



Czy możesz dostarczyć NIEPODWAŻALNY DOWÓD w procesie sądowym, że ktoś inny, gdziekolwiek ma większą władzę nade mną niż ja sam? Będziesz musiał.

Czy będziesz w stanie dostarczyć kopii rzekomego kontraktu w którym przyznałem komuś innemu władzę nad sobą? Będziesz musiał.

Czy będziesz w stanie przedstawić świadka, który będzie miał większą władzę nade mną niż ja sam? Będziesz musiał.

Czy będziesz w stanie przedstawić świadka i dowód w jakiejkolwiek formie ukazujący to, że legalnie ma większe prawo do roszczenia mną niż ja sam? Znowu, będziesz musiał.



Bez zgody tego człowieka, żaden inny człowiek nie może mieć władzy nade mną.



Tylko dlatego, że działasz TAK JAKBYŚ miał nade mną władzę nie jest DOWODEM, że ją masz. Twoje działania wynikają z SIŁY, a nie władzy.

Jedyną osobą, która prawnie może przyznać ci władze nade mną … jestem ja sam.

NIE ZGADZAM SIĘ na bycie rządzonym, regulowanym, zmuszanym lub kontrolowanym przez policję.



NIE WIDZĘ żadnego dowodu twojej władzy nade mną. Wierzę, że taki dowód w ogóle nie istnieje.



Chociaż…jeśli popełniłbym przestępstwo uczynienia KRZYWDY lub ZAGRABIŁ jakąkolwiek rzecz od mężczyzny, kobiety (lub dziecka), mają wtedy prawowite roszczenie i władze, aby mnie sądzić i skazać. Istnieje DOWOD ROSZCZENIA (osoby te doznały krzywdy w jakikolwiek sposób). Jest też DOWÓD WŁADZY (mają PRAWO do SPRAWIEDLIWOŚCI) i powinienem naprawić wyrządzone krzywdy.



Powinienem zawsze być pociągnięty do odpowiedzialności na rzecz CORPUS DELICTI (łac. przedmiot przestępstwa), przestępstwo musi zostać popełnione przed osądzeniem.



Ale… powinienem zawsze być niewinny (nie „nie winny”) za jakiekolwiek rzekome wykroczenie/przestępstwo, jeśli nie ma DOWODU ROSZCZENIA lub WŁADZY (lub straty)





UMOWA SPOŁECZNA



Twierdzisz że jestem związany Umową Społeczną ?

W takim razie chciałbym ją zobaczyć. Powinien być na niej mój podpis.

Być może przedstawisz ją w sądzie…?



Rzekoma umowa społeczna nie może być użyta jako dowód PRAWNY, aby uzasadnić/uprawomocnić reguły rządowe, ponieważ rząd użyje SIŁY przeciwko każdemu kto nie zechce wejść w ten kontrakt/umowę społeczną.





„Nie ufaj nikomu kto przejawia silny impuls do karania”. – Fryderyk Nietsche





Mam nadzieję, że zaczynasz widzieć pełen obraz?

NIE ZGADZAM SIĘ na bycie rządzonym.

NIE ZGADZAM SIĘ na bycie kontrolowanym przez policję.

NIE MACIE WŁADZY nade mną.

NIE PODEJMUJCIE WOBEC MNIE ŻADNYCH DZIAŁAŃ jeśli nie jesteście pewni, że macie PODSTAWĘ DOWODOWĄ swojego roszczenia, ponieważ powołam się na to w sądzie.



NIE widziałem nigdy Umowy Społecznej. Wierzę, że taka umowa nie istnieje.







KLUCZOWA RÓŻNICA



We wszystkich sprawach sądowych,

[innych niż te ścigane przez CPS – Koronna Służba Prokuratorska], zawsze strona pozywająca musi przedstawić PODSTAWĘ DOWODOWĄ.



Przykład 1:

Mężczyzna zatrzymuje mnie na ulicy i żąda, żeby zapłacić mu 100 funtów. Zgadzam się zapłacić pod warunkiem, że UDOWODNI on swoje roszczenie poprzez przedstawienie DOWODU, że jestem mu winien jakiekolwiek pieniądze. Może posiada on skrypt dłużny (papier udowadniający dług), ale czy dotyczy on mnie? Może kogoś innego o podobnym nazwisku, a może blefuje on i podrobił ten dokument? Może ma świadka który widział, że pożyczam mu 100 funtów? W sądzie CYWILNYM, jeśli nie istnieje DOWÓD roszczenia, nie można złożyć pozwu.



Przykład 2:

Otrzymałem list z policji który mówi że pojazd przekroczył prędkość. Zgadzam się go zapłacić pod warunkiem, że policja dostarczy DOWODU roszczenia, czyli fotograficznego dowodu lub zeznania wiarygodnego rzetelnego świadka – np. policjanta który był świadkiem zdarzenia i widział moje przekroczenie prędkości.

Czy istnieje DOWÓD na to że limit prędkości na tym odcinku drogi był mniejszy niż prędkość z jaką jechałem? Czy mogą udowodnić, że to ja byłem kierowcą? I że to był mój samochód?



To DOWÓD odnoszący się do ROSZCZENIA jest kwestią dysputy w sądzie; oskarżenie twierdzi, że ZROBIŁEM coś, a obrona, że tego NIE ZROBIŁEM.



Mogą się kłócić o szczegóły ROSZCZENIA, ale nie o brak AUTORYTETU/WŁADZY, aby mnie sądzić.





„Nie da się rządzić niewinnymi ludźmi. Jedyną władzą jaką rząd posiada to karanie przestępców.

A kiedy nie ma wystarczająco przestępców, władza ich tworzy – deklarując tak wiele rzeczy przestępstwami, że niemożliwym staje życie bez łamania prawa”. – Ayn Rand





• Złamałem prawo.

• Ktoś ma dowód na to, że złamałem prawo.

• Jest świadek który widział, że złamałem prawo.

• Prawo dotyczy mnie, bo tak mówi władza ustawodawcza.

• Rząd mówi, że prawo mnie dotyczy.

• Sędzia mówi, że prawo mnie dotyczy.

• Każdy musi przestrzegać prawa.

• Mówisz, że jestem szalony …

• Królowa mówi, że prawo mnie dotyczy.

• Jestem członkiem SPOŁECZEŃSTWA.

• Społeczeństwo mówi, że prawo mnie dotyczy (odnosi się do mnie).

• Umowa społeczna zobowiązuje mnie do przestrzegania prawa.

• Jeśli mi się to nie podoba, mogę coś z tym zrobić.



Wszystkie zdania powyżej to ROSZCZENIA. NIE są one DOWODAMI prawa do roszczenia czegokolwiek ode mnie.

Brakuje PODSTAWY DOWODOWEJ do tych wszystkich roszczeń. Nie ma dowodu WŁADZY.



Nigdy nie będzie …







Niektóre sformulowania tyczą się UK ale można bez problemu podmienić na PL. Najważniejsze jest to by zrozumieć, że nikt nie ma nad nami władzy ani kontroli. No chyba ze się na to godzisz… System ( Matrix) opiera si“Gorliwość do karania jest niebezpieczna dla wolności. Prowadzi do naciągania, nad interpretowania i błędnego aplikowania nawet najlepszego z praw.

Ten kto ceni sobie swoją wolność musi bronić wolności nawet swego wroga, bo jeżeli zaniedba tego obowiązku stworzy niebezpieczny precedens który wróci do niego w skutkach.” – Thomas Paine





Nie widziałem żadnego dowodu roszczenia ani władzy i wierzę, że takie dowody nie istnieją.



Nie miej złudzeń, w tym powództwie CYWILNYM pozwę CIĘ OSOBIŚCIE, a twój status pracownika/mundur ci nie pomoże, ani nie obroni.







DOWÓD ROSZCZENIA



Złożyłeś ROSZCZENIE i twierdzisz, że muszę robić to co mi powiesz.

Twierdzisz, że naruszyłem prawo.



Moje czyny mogły przekroczyć jakieś regulacje prawne, ale czy masz DOWODY nie do obalenia, że twoje prawo odnosi się do mnie?

Czy możesz mi wskazać teraz lub w przyszłości dowody, które wskazują na to że to prawo mnie dotyczy?



Kto utworzył to prawo wymierzone przeciwko mnie?

Kto płaci ci aby podjąć działania przeciwko mnie, aby narzucić to prawo?



Kimkolwiek jest twój pracodawca, prawdopodobnie najwyższym autorytetem w tej kwestii jest Elżbieta, monarcha konstytucyjny.

Elżbieta jest „dyrektorem generalnym” rządu bez którego ustawodawstwo nie mogłyby zostać ustanowione.

Każda legislacja w Zjednoczonym Królestwie (UK) wymaga zgody monarchy.



Prawdopodobnie słyszałeś, że mówi ona „mój rząd…” przy wielu okazjach. To bez wątpienia JEJ rząd, ale czy zarazem MÓJ? Czy masz na to DOWÓD? Dowód na to że ona, ktoś, ktokolwiek-gdziekolwiek ma większe roszczenie do mnie niż ja sam?



Jeśli tak uważasz będziesz musiał przedstawić na to TWARDE DOWODY w sądzie.



Kto mnie posiada?

Kto posiada większe prawo do mnie niż ja sam?



Czy Elżbieta była świadkiem faktu, że rzekomo jestem jej własnością?

Jeśli nie ona, to może reprezentant koronnej służby prokuratorskiej, policji czy rządu był świadkiem, że jestem czyjąś własnością?

Jeśli ośmieliliby się to zrobić to mielibyśmy sporo do obgadania odnośnie NIEWOLNICTWA.



Przykład: Dałeś swojemu pracodawcy prawo do zawodowego ROSZCZENIA tobą na wiele sposobów: zezwoliłeś mu wydawać sobie polecenia, udostępniłeś swoje konto bankowe, pozwoliłeś na kontrole swojego zachowania zawodowego. Te reguły/prawa odnoszą się do ciebie ponieważ wyraziłeś na to zgodę. Wszedłeś w kontrakt z pracodawcą.



NIE WIDZIAŁEM jakiegokolwiek dowodu na roszczenie w stosunku do mnie i wierzę, że taki dowód nie istnieje.







DOWÓD WŁADZY



Elżbieta pokazuje poprzez twoje działania, że zapłaci ci, żeby NARZUCIĆ jej zasady i kodeksy przeciwko mnie.

Kto dał jej na to pozwolenie?

Ja nie …



Elżbieta urodziła się wolna i naga jak każdy z nas. W pewnym momencie swego życia zdecydowała, że użyje SIŁY przeciwko mnie, jeśli nie będę przestrzegać jej zasad i kodeksów.



Monarcha, Król, Królowa, Książę, Księżniczka, Rząd, Prezydent i Premier – to fikcyjne tytuły prawne. Prawdziwi ludzie za tymi tytułami nie mają więcej wrodzonej władzy nade mną, niż listonosz czy kot.



Bez względu na to, że ich prawa są zapisane w formie legislacji lub ustaw parlamentu, jedyna rzecz która nadaje tym dokumentom władzy to ZGODA tych którzy będą rządzeni.



Tylko dlatego, że twój pracodawca mówi, że możesz działać z autorytetem (władzą) wobec mnie, nie przedstawia DOWODU że on, lub ty, macie taki autorytet (władze). To co posiadasz ty lub twój mocodawca to SIŁA, a nie władza.



Nie udzielałem, nie udzielam i nie będę udzielał upoważnienia do twojego użycia SIŁY przeciwko mnie.



NIE WIDZIAŁEM jakiekolwiek dowodu władzy i wierzę, że taki dowód nie istnieje.





JAK UZYSKUJE SIĘ ZGODĘ



Zgodę(przyzwolenie) można uzyskać na kilka sposobów.



Zgoda:

Wystarczy zwykłe przyzwolenie. Jeśli pozwalam komuś sprawować nad sobą władzę, zgadzam się na jej czyny wobec mnie.



Głosowanie:

Wielka Brytania jest rzekomo demokracją. Poprzez głosowanie na kandydata do rządu który potem będzie mną rządzić, udzielam mu na to przez to automatycznie zgody. Tym prostym sposobem. Odnosi się to także do rady miasta, gminy czy innych lokalnych instytucji. Jeśli oddaję komuś władzę nad sobą, zgadzam się na wynikające z tego zachowanie. Oszustwa, zbrodnie wojenne, nadużycia popełniane przez tych w parlamencie prowadzą mnie do zdania sobie sprawy że moje sumienie nie popiera tych bezprawnych działań.



Nie będę głosować, a przez to popierać system rządowy który krzywdzi mnie i innych. Nie potrzebuję gubernatora(rządca).

NIE BĘDĘ na nikogo głosować.



Osiągnąłem wiek Większości i mogę zarządzać moimi własnymi sprawami, jeśli nie krzywdzę drugiego człowieka. Nie popełniłem PRZESTĘPSTWA.



Prawodawstwo twierdzi, że popełniłem przestępstwo, ale było to tylko wykroczenie:

Kto byłby urażony przeze mnie jadącego 66 km/h w strefie ograniczenia prędkości do 50km/h? Czy przeszkadzałoby ci to, gdybyś był w domu oglądając TV lub robiąc coś innego?Dlaczego przeszkadza to Królowej? Czy jedzie ona ze mną w samochodzie?

Mógłbym mieć wypadek lub spowodować zniszczenia osoby jadącej w innym samochodzie.

To prawda. Ale nie musi tak się stać.



Karać kogoś z powodu czegoś co MOŻE się stać to delikt lub przywłaszczenie (jakiekolwiek działania pozbawiające właściciela jego własności bez jego zgody).



Delikt jest niewłaściwy. Przywłaszczenie to świadome wywieranie kontroli i wpływu na własność drugiej osoby bez jej zgody.



Moje ciało to moja własność.



Oświadczenie lub Uznanie:

Pojawia się w wielu formach. Za każdym razem gdy ktoś śpiewa te niesławne słowa: „niech nam długo panuje”, oddaje swoją władzę dla Królowej i poprzez to dla jej agentów/przedstawicieli/służących.



NIE zgadzam, aby Elżbieta rościła sobie jakiekolwiek panowanie nade mną.



Posłuszeństwo:

Poprzez wypełnianie nakazów bez słowa protestu lub pod przymusem, wyrażam zgodę na to, że ktoś ma wyższy status ode mnie – bez znaczenia kim jest ta osoba, czy też fikcja prawna(byt prawny) oraz bez znaczenia czego dotyczą te rozkazy.



Kontrakt:

Czy kiedykolwiek podpisałeś kontrakt/umowę, dokonałeś porozumienia, podałeś komuś rękę lub obiecałeś coś?

Tego typu działania to DOWÓD na to, że wyraziłem zgodę.



Prawo pozwala na wszelkiego rodzaju korupcje przy domniemanym kontrakcie/umowie.



Mogę zostać i będę uczyniony odpowiedzialnym za implikowaną umowę, tajny kontrakt, powiernictwo, porozumienie lub inny rodzaj oszukańczej kombinacji.

Czasami brak zaprzeczenia przyłączenia się do umowy świadczy o jej zawarciu – nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Kiedy damy do zrozumienia, że się z tym nie zgadzamy, zostanie to zignorowane lub zaatakowane.



Jest doskonały powód dla którego Elżbieta i jej agenci to robią i uchodzi im to na sucho. To proste i nazywa się SIŁA:

• Elżbieta kontroluje rząd ,

• Elżbieta kontroluje SIŁY policji,

• Elżbieta kontroluje SIŁY ZBROJNE

• Elżbieta kontroluje też Ministerstwo Sprawiedliwości

• Elżbieta kontroluje Sądy, Sędziów oraz Prawników

• Elżbieta podpisuje wszystkie ustawy

• Elżbieta wypowiada stan wojny

• Elżbieta jest otoczona płatną armią której zadaniem jest ochrona jej i jej następców/następczyń

• Elżbieta docelowo PŁACI ci, żeby użyć SIŁY przeciwko mnie.

• Ludzie płacąc w formie podatków, wyrażają zgodę na wszystko powyżej.



NIE widziałem jakiegokolwiek kontraktu/umowy jako dowodu na to, że udzieliłem zgody na bycie zarządzanym lub bycie pod kontrolą policji.

Wierzę, że taki dowód nie istnieje.



KTO MA PRAWDZIWĄ WŁADZĘ?



Monarcha? Rząd? Prawodawstwo? Ty? Twój pracodawca? Członek parlamentu?



Wielu ROŚCI sobie nade mną władze, ale gdzie jest DOWÓD tej władzy? Czy możesz zaprezentować DOWÓD w sądzie? Będziesz musiał.



Czy możesz dostarczyć NIEPODWAŻALNY DOWÓD w procesie sądowym, że ktoś inny, gdziekolwiek ma większą władzę nade mną niż ja sam? Będziesz musiał.

Czy będziesz w stanie dostarczyć kopii rzekomego kontraktu w którym przyznałem komuś innemu władzę nad sobą? Będziesz musiał.

Czy będziesz w stanie przedstawić świadka, który będzie miał większą władzę nade mną niż ja sam? Będziesz musiał.

Czy będziesz w stanie przedstawić świadka i dowód w jakiejkolwiek formie ukazujący to, że legalnie ma większe prawo do roszczenia mną niż ja sam? Znowu, będziesz musiał.



Bez zgody tego człowieka, żaden inny człowiek nie może mieć władzy nade mną.



Tylko dlatego, że działasz TAK JAKBYŚ miał nade mną władzę nie jest DOWODEM, że ją masz. Twoje działania wynikają z SIŁY, a nie władzy.

Jedyną osobą, która prawnie może przyznać ci władze nade mną … jestem ja sam.

NIE ZGADZAM SIĘ na bycie rządzonym, regulowanym, zmuszanym lub kontrolowanym przez policję.



NIE WIDZĘ żadnego dowodu twojej władzy nade mną. Wierzę, że taki dowód w ogóle nie istnieje.



Chociaż…jeśli popełniłbym przestępstwo uczynienia KRZYWDY lub ZAGRABIŁ jakąkolwiek rzecz od mężczyzny, kobiety (lub dziecka), mają wtedy prawowite roszczenie i władze, aby mnie sądzić i skazać. Istnieje DOWOD ROSZCZENIA (osoby te doznały krzywdy w jakikolwiek sposób). Jest też DOWÓD WŁADZY (mają PRAWO do SPRAWIEDLIWOŚCI) i powinienem naprawić wyrządzone krzywdy.



Powinienem zawsze być pociągnięty do odpowiedzialności na rzecz CORPUS DELICTI (łac. przedmiot przestępstwa), przestępstwo musi zostać popełnione przed osądzeniem.



Ale… powinienem zawsze być niewinny (nie „nie winny”) za jakiekolwiek rzekome wykroczenie/przestępstwo, jeśli nie ma DOWODU ROSZCZENIA lub WŁADZY (lub straty)





UMOWA SPOŁECZNA



Twierdzisz że jestem związany Umową Społeczną ?

W takim razie chciałbym ją zobaczyć. Powinien być na niej mój podpis.

Być może przedstawisz ją w sądzie…?



Rzekoma umowa społeczna nie może być użyta jako dowód PRAWNY, aby uzasadnić/uprawomocnić reguły rządowe, ponieważ rząd użyje SIŁY przeciwko każdemu kto nie zechce wejść w ten kontrakt/umowę społeczną.





„Nie ufaj nikomu kto przejawia silny impuls do karania”. – Fryderyk Nietsche





Mam nadzieję, że zaczynasz widzieć pełen obraz?

NIE ZGADZAM SIĘ na bycie rządzonym.

NIE ZGADZAM SIĘ na bycie kontrolowanym przez policję.

NIE MACIE WŁADZY nade mną.

NIE PODEJMUJCIE WOBEC MNIE ŻADNYCH DZIAŁAŃ jeśli nie jesteście pewni, że macie PODSTAWĘ DOWODOWĄ swojego roszczenia, ponieważ powołam się na to w sądzie.



NIE widziałem nigdy Umowy Społecznej. Wierzę, że taka umowa nie istnieje.







KLUCZOWA RÓŻNICA



We wszystkich sprawach sądowych,

[innych niż te ścigane przez CPS – Koronna Służba Prokuratorska], zawsze strona pozywająca musi przedstawić PODSTAWĘ DOWODOWĄ.



Przykład 1:

Mężczyzna zatrzymuje mnie na ulicy i żąda, żeby zapłacić mu 100 funtów. Zgadzam się zapłacić pod warunkiem, że UDOWODNI on swoje roszczenie poprzez przedstawienie DOWODU, że jestem mu winien jakiekolwiek pieniądze. Może posiada on skrypt dłużny (papier udowadniający dług), ale czy dotyczy on mnie? Może kogoś innego o podobnym nazwisku, a może blefuje on i podrobił ten dokument? Może ma świadka który widział, że pożyczam mu 100 funtów? W sądzie CYWILNYM, jeśli nie istnieje DOWÓD roszczenia, nie można złożyć pozwu.



Przykład 2:

Otrzymałem list z policji który mówi że pojazd przekroczył prędkość. Zgadzam się go zapłacić pod warunkiem, że policja dostarczy DOWODU roszczenia, czyli fotograficznego dowodu lub zeznania wiarygodnego rzetelnego świadka – np. policjanta który był świadkiem zdarzenia i widział moje przekroczenie prędkości.

Czy istnieje DOWÓD na to że limit prędkości na tym odcinku drogi był mniejszy niż prędkość z jaką jechałem? Czy mogą udowodnić, że to ja byłem kierowcą? I że to był mój samochód?



To DOWÓD odnoszący się do ROSZCZENIA jest kwestią dysputy w sądzie; oskarżenie twierdzi, że ZROBIŁEM coś, a obrona, że tego NIE ZROBIŁEM.



Mogą się kłócić o szczegóły ROSZCZENIA, ale nie o brak AUTORYTETU/WŁADZY, aby mnie sądzić.





„Nie da się rządzić niewinnymi ludźmi. Jedyną władzą jaką rząd posiada to karanie przestępców.

A kiedy nie ma wystarczająco przestępców, władza ich tworzy – deklarując tak wiele rzeczy przestępstwami, że niemożliwym staje życie bez łamania prawa”. – Ayn Rand





• Złamałem prawo.

• Ktoś ma dowód na to, że złamałem prawo.

• Jest świadek który widział, że złamałem prawo.

• Prawo dotyczy mnie, bo tak mówi władza ustawodawcza.

• Rząd mówi, że prawo mnie dotyczy.

• Sędzia mówi, że prawo mnie dotyczy.

• Każdy musi przestrzegać prawa.

• Mówisz, że jestem szalony …

• Królowa mówi, że prawo mnie dotyczy.

• Jestem członkiem SPOŁECZEŃSTWA.

• Społeczeństwo mówi, że prawo mnie dotyczy (odnosi się do mnie).

• Umowa społeczna zobowiązuje mnie do przestrzegania prawa.

• Jeśli mi się to nie podoba, mogę coś z tym zrobić.



Wszystkie zdania powyżej to ROSZCZENIA. NIE są one DOWODAMI prawa do roszczenia czegokolwiek ode mnie.

Brakuje PODSTAWY DOWODOWEJ do tych wszystkich roszczeń. Nie ma dowodu WŁADZY.



Nigdy nie będzie …”







Niektóre sformułowania tyczą się UK ale można je podmienić na PL. Najważniejsze jest to by uświadomić sobie że nikt nie ma nad nami władzy ani kontroli. No chyba że wyrażasz na to swoją zgodę…

System (matrix) opiera się na trzech zasadach które dają im siłę a nie władzę:

  1. STRACH
  2. BRAK ŚWIADOMOŚCI CZŁOWIEKA
  3. DOMNIEMANIE TWOJEJ ZGODY



    Tak to właśnie wygląda…

gdy skończę tłumaczyć wrzucę pdf :slight_smile:

Jeżeli dobrze rozumiem to osoba, która głosuje w wyborach przyzwala świadomie lub nie na te wszystkie oszustwa partii politycznych. Co za tym idzie - jakakolwiek próba obrony w sądzie np. przed płaceniem podatku dochodowego zakończy się dla takiej osoby pewną klęską z powodu DOWODU brania udziału w głosowaniu? Czy głosowanie na partię „x” mimo wygrania partii „y” też się do tego zalicza?



Pytam ponieważ ze wstydem przyznaje że brałem udział w tej hucpie. Jestem świeżo po „przebudzeniu” i niestety na czas wyborów nie byłem jeszcze w pełni świadomy jak duże znaczenie ma udział w wyborach.



Pozdrawiam.

Witaj utywq135, wysłałem Tobie wiadomość na priv. Pozdrawiam