(9,7/10)Urządzenie do Latania.

x

x

x

x

x

x

Miedź jako metal raczej miękki nie wytrzyma mechanicznie sił odśrodkowych… Może warto pomyśleć w kierunku urządzenia opisanego przez Igora Witkowskiego jak np. piorun kulisty lub plazma w stanie stabilnym. Lub w mitach greckich pod nazwą STROFALOS. pozdrówki

https://www.youtube.com/watch?v=VBrx4O10XkI&t=34sStart i lądowanie dysku (Alexey Chekurkov)

Opis Dyskolot’uhttps://www.youtube.com/watch?v=pPLhMLWn-GI

Autor: Tim Lee

W tej prezentacji wideo opisano, w jaki sposób zastosowałem mechanikę, elektrostatykę, elektronikę magnetyczną, elektronikę, aby zinterpretować, oszacować lot podnośnika Aleksieja Czerkurkowa. Dzięki analizie obwodów H.V. i L.V. Obwody zasilające i obwód odmagnesowujący zostały zrekonstruowane, uzupełnione listami części, za pomocą obliczeń, zweryfikowano jego napięcie, prąd, siłę, warunki lewitacji. Chciałbym, aby ta prezentacja była przydatna dla osób poszukujących wiedzy, inżynierów elektryków, elektroników, studentów, do dalszych badań, w celu rozszerzenia możliwości 3D Roads and Highways, Citizen Flying Cars, Citizen Flying Saucers, Citizen Space Vehicle.

Film o napędach, które wkrótce zbuduje ludzkość.

Dyskolot ?! po naszemu.https://www.youtube.com/watch?v=lBVQfl2bbtI

http://www.virp2.pl/naped.html"Polski wynalazca Radosław Pełka twierdzi, że jest w stanie sprostać wielu wyzwaniom technicznym. Na swojej stronie prezentuje m. in. projekty latającego samochodu, ekonomicznych świec zapłonowych.

Start i lądowanie dysku (Alexey Chekurkov)

[/quote]
Dyskolot

Praktyczne doświadczenie wpływu eteru na materię.https://www.youtube.com/watch?v=SPDkAlLLLpsWkrótce !

Nie trzeba tego Dyskolot’u reklamować gotowego urządzenia latajæce do przeprowadzki ! Gotowy prototyp na 70-80 procent. Wszystko zniknie i wszyscy znikną! Czy Wiesz, jaka jest teraz tego MOC !!! ?

wirujące dyski pod wysokim napięciem tracą na masie a ja proponuje ogarnąć strukture z uwzględnieniem szerego tryboelektrycznego by skonstruować płytę nośną do której można będzie podłączyć wysokie napięcie które ma robić robotu :smiley:

myślę że da się ogarnąć tak że nie trzeba będzie urządzeń ale może ciało nasycone Ormusami i może komunikacja z inteligentną energią ale to trudny temat i myślę że odpowiedni zbiur promieniowania zyskał by inteligencje ale narazie to poza moim zrozumieniem… fundamentalizm :slight_smile: .

niektóre kombinacje metali dają napięcie elektryczne, coś tam było że szczątki spodku miały strukturę warstwową // są jakieś przesłanki o tym że jest forma inteligentnej energii // możliwe że za wcześnie na ową technologie jako że nie ogarnęliśmy podstaw, statystycznie większość z nas jest patologiczna w jakimś stopniu, być może potrzebujemy higieny myśli

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!