(8,5/10)DMSO⭐

x

x

x

Witam; Bardzo dobry, i prawdziwy materiał filmowy. Naprawdę godny polecenia dla wszystkich. Oczywiście pamiętajmy aby nie przesadzić. Jest to wyraźnie powiedziane w pierwszym filmie. Dobrze jest mieć taki preparat w domowej apteczce. Zresztą będzie trzeba, nauczyć się samodzielnie wielu zabiegów leczniczych. Jeśli chcecie być zdrowi. Dobre czasy się skończyły, medycyna zeszła na psy. Lekarze w pogoni za mamoną zrobią wszystko co im nakaże medycyna Rockefe… Nadszedł czas, aby sprawy wziąć w swoje ręce. Następna ciekawostka; Zamierzają zlikwidować, punkty sprzedaży ziół. Na początek , mają być przeniesione do apteki, ( sprzedaż ). A następnie całkowita likwidacja. Tylko pomyślcie, nie będziemy mieli żadnej alternatywy leczenia. Więc puki jeszcze czas, uzupełnijmy swoje apteczki, w potrzebne medykamenty. To tylko wyjdzie nam na zdrowie. Pomyślcie również o szkoleniu medycznym; na przykład, Zięba, Czerniak, i tym podobni.

Pozdrawiam, i życzę zdrowia. :ugeek:

Tomasz oczywiście. Dlatego ten kto może powinien dbać o zdrowie już teraz a nie na starość. Dlatego takie środki jak m.in DMSO powinien być w naszej apteczce :wink: Jeśli nie dla nas to dla naszego sąsiada :slight_smile: Zresztą samo medycyna - med (czyli średnie) pokazuje, że jednak medycyna nie ma uzdrowić a leczyć. Najlepiej leczyć bez końca czyli na jedno uzdrowić a na dwa inne popsuć np organy, czy aspekty zdrowotne.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!