(8/10)Post / Głodówka⭐

x

x

,Głodówka jest jak operacja bez skalpela ‘’. Należy ją przeprowadzić w ciszy i w spokoju.

Witam; Łatwo jest powiedzieć. Jest to jedyna rzecz, której nigdy mnie się nie udało zrobić. Pomimo ze naprawdę chciałem. Jestem szczupły , i nie mam nadwagi.Nigdy jej nie miałem. Ale na próbę taka głodówka oczyszczająca? dlaczego nie , spróbować? Niestety nie wyszło. Takie sprawy, jak papierosy, czy alkohol, kawa, odstawiłem od pierwszej decyzji, bez większego problemu. Do dzisiaj mnie , nie ciągnie w tym kierunku. Ale jedzenie, przychodzi taki moment, robię się głodny, zaczyna się ssanie w żołądku? I muszę, chociaż troszkę zjeść. Co prawda jem bardzo mało, ale jednak jem, i chce mnie się jeść. Takie moje ciche marzenie, żeby nie musieć wo-gule nic jeść, tak jak niektórzy w Indiach. W europie też są tacy; dowiadywałem się w tym temacie.To by było wspaniale. Byłbym wolny i niezależny. Pozdrawiam. :ugeek:

Przeprowadzałem proces wiele razy (jednodniowe głodówki dość regularnie stosuje), miałem okazję nawet kilkukrotnie doświadczyć kilkudniowych procesów tzw głodówki a raz to było przez 10 dni. Wszystko jest możliwe, ale największą blokadą jest umysł. Tam jest największy opór i walka.

Nie polecam robić głodówek samemu, bez doświadczenia.

,Głodówka wymaga wielkiej stanowczości

i siły woli to walka umysłu z ciałem .’’

,Co nie może być uleczone siłami ciała ,

nie może być uleczone siłami z poza ciała’’.

,Pan Bóg stworzył pożywienie ,

a diabeł kucharza.’’

Witam;

*Cytuję; ,Głodówka wymaga wielkiej stanowczości i siły woli to walka umysłu z ciałem .’

Tutaj się zgadzam w całej rozciągłości tekstu. Ja do dzisiaj nie mogę tego tematu przeskoczyć, chociaż bardzo chcę. Jak byłem chory; to bez żadnego problemu nie jadłem parę dni. Czyli można,

mój organizm nie potrzebował jedzenia. Wróciłem do zdrowia, i wrócił głód, apetyt na jedzenie.

*Cytuję; ,Pan Bóg stworzył pożywienie , a diabeł kucharza.’’

Tutaj, już bym polemizował; podobno pierwsi ludzie nie odżywiali się pożywieniem fizycznie? Ich pierwsze odżywianie było czysto energetyczne. Czyli czysta energia. Trudno jest to sprawdzić, dzisiaj, jak to naprawdę kiedyś było? Ale ja uważam , że to było możliwe. Potem się coś stało, Jakieś wydarzenie? I jemy, odżywiamy się, już do dzisiaj. Tak nam zostało.

Oczywiście poza drobnym wyjątkiem, pewnej grupy ludzi, która może nie jeść wcale. I nie je.

A co do diabła i kucharzenia; to jestem całkowicie za, zgadzam się całkowicie. To jest całe nasze dzisiejsze zło. Konkluzja; żeby nie jedzenie, to moglibyśmy być wolnym narodem. Takim niezależnym. Ale mocno pracują nad tym problemem, próbują to zmienić; aby mocniej nas uzależnić. Co jest wart niewolnik? Jeśli nikt , czytaj – PAN- nie panuje, nad nim. Zrozumienie tego, może zmienić sytuację na bardziej korzystną dla nas. Niewolników.

Widzę wasze oburzenie, na to co ja napisałem?

Właśnie po to zrobiłem, abyście się oburzyli; i być może otrząśli się z tego sennego marazmu.

Pozdrawiam. :ugeek:

,Dziewięciu swoistych mechanizmów , które aktywizuje głodówka ,

nie da się uruchomić przy normalnym odżywianiu’’.

,Dziś obchodzę święto ciała i duszy oraz leczniczej głodówki .oczyszczam każdą komóreczkę swojego organizmu’’.

W tym dniu wręczyłem swoje ciało sile życiowej w celu wewnętrznego oczyszczenia i odnowy.

w każdej minucie głodówki wypędzam złogi i trucizny z ciała fizycznego .

Każda godzina głodówki oczyszcza moja świadomość.Staję się szczęśliwszy i bardziej energiczny.’’

Fragmenty z książki Giennadija Małachowa ,Lecznicza głodówka’’.

Witam; Bardzo dobra myśl, czasami się zapomina o podstawach i celu podróży. I potrzebny jest ktoś co przypomni,ten cel; Dzięki.

A te podstawy to;

*Cytuję; ,Dziś obchodzę święto ciała i duszy oraz leczniczej głodówki .oczyszczam każdą komóreczkę swojego organizmu’’.

W tym dniu wręczyłem swoje ciało sile życiowej w celu wewnętrznego oczyszczenia i odnowy.

w każdej minucie głodówki wypędzam złogi i trucizny z ciała fizycznego .

Każda godzina głodówki oczyszcza moja świadomość.Staję się szczęśliwszy i bardziej energiczny.’

Pozdrawiam.’ :ugeek:

x

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!