5G a Pola Torsyjne jak się bronić

Czy znacie sposoby obrony lub wykorzystania pól torsyjnych do celów leczniczych?Technologia

5G a Pola Torsyjne“… Co ma fizyka pól torsyjnych z biologią molekularną? Otóż to, że jak niewiele osób wie, biologia molekularna opiera się o oddziaływaniach pól torsyjnych. Rozpoznawanie cząsteczki sygnałowej przez receptor, czy też rozpoznawanie antygenu przez przeciwciało, to oddziaływanie krótkozasięgowych pól torsyjnych nierozróżnialnych od sił van der Waalsa, oddziaływań hydrofobowych czy wiązań wodorowych. Oddziaływania takie można zasymulować polem torsyjnym nie związanym z cząstkami chemicznymi, a więc oszukać organizm. Więcej, możemy oszukać receptory lub enzymy organizmu działając na odległość. I wykorzystać to w celu leczenia, albo uśmiercenia…”Fragment cytatu pisma dr Diany Wojtkowiak do Ministra Cyfryzacji (Największej polskiej specjalistki w dziedzinie pól torsyjnych)Źródło:

https://jerzyzieba.com/technologia-5g

Tu jesteśmy blisko pola morfogenetycznego - Sheldrake, wartości informacyjnej eteru/orgonu - Tesla, Reich, czy kroniki Akaszy (Akosha - dusza świata) z filozofii Indii ("Kronika Akaszy, Marek Sawaszkiewicz sci-fi). No i zapis pamięci w kryształach wody na naszej planecie - Masaru Emoto i kontynuatorzy. Woda, jako substancja najprostsza, obecna we wszystkim, co żyje. A życje wszystko. Tu: hipoteza Wiernadskiego o Gai. Jako osoba jako tako obeznana z zagadnieniami radiowymi potwierdzam, że jest możliwy wpływ poprzez fale radiowe na organizację materii. Zresztą, tak samo dzieje się w akustyce. Ponieważ ten obszar nie wymaga naszej igerencji “w celu poprawy” należy go zostawić generalnie w spokoju. Szykują nam internet rzeczy poprzez RFiD i nanopył. Ja osobiście tego nie potrzebuję. Może mamy stać się hybrydami bio-elektro? Zawartość chemitrailsów zdaje się to potwierdzać, a te substancje w obecności pola el.-magn. przenikają barierę krew-mózg. pozdrowienia.

Panowie już jest temat 5g: -> <LINK_TEXT text=“nowe-technologie-i-konstrukcje-f27/5g-t170.html”>https://ariowie.com/forum/nowe-technologie-i-konstrukcje-f27/5g-t170.html</LINK_TEXT>

Proponuję tam przenieść rozmowy, a ten temat zamknąć.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!