432, 528hz i inne

Witajcie :slight_smile:

Myślę, że taki dział powinien powstać i może tutaj będziemy dzielić się muzyką własnej twórczości i/lub polecanych ogólnodostępnych twórców w sieci o częstotliwościach sprzyjających naszemu ciału i duchowi? :slight_smile:

Ja chętnie słuchałbym takiej muzyki, ale jak konwertuję muzykę np z 440hz do 432 czy np 417 hz i innych to niestety czystość dźwięku się niszczy. a plików typu wav czy flac bardzo trudno uzyskać w sieci.

Pozdrawiam.

cześć, jeżeli masz konto na facebook’u myślę, że warto dołączyć do grupy - tam regularnie są wrzucane przestrojone, często popularne kawałki ale i nie tylko…https://www.facebook.com/groups/370261379988289/pozdrawiam

Witam; czas zmienić pejsbuka na twitera, albo coś innego. Ludzie zaczynają od tego pierwszego odchodzić; Im więcej odejdzie świadomych, tym większy sukces. Niech zrozumieją że niemożna przeginać pały, jak stracą klientów, to może się obudzą. Zacznijcie od małych i prostych kroków. To jest , poczta, która nie należy do korporacji; “poczta.linux.pl” - Pejsbuk, który należy do, proszę sobie dopowiedzieć. Można też zmienić dystrybucję kompa; obecnie używanej , na coś bardziej neutralnego i przyjaznego dla środowiska. To tak na początek. Potem można stać się niezależnym w internecie, albo niewidzialnym? Zacznijcie zmieniać świat który was otacza. Bądźcie pierwszymi, którzy dadzą przykład innym. Pozdrawiam. :ugeek:

Popieram przedmówcę. Zmieniajmy świat przez zmianę samych siebie.

A co do muzyki polecam Akair Aryaca <LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/channel/UC56sHe … L6QzFIFDXQ”>https://www.youtube.com/channel/UC56sHe2DY6lUJL6QzFIFDXQ</LINK_TEXT>.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!