2019.11.14.01.[PL]-text-Informatyka-bezpieczeństwo.

2019.11.14.01.[PL]-text-Informatyka-bezpieczeństwo.

AI zsyntetyzuje dowolne zdanie „wypowiedziane” przez Ciebie. Wystarczy 5 sekund nagrania Twojego głosu. Zobacz demo.

Zerknijcie tutaj (dostępne są nagrane 5-sekundowe próbki + kilka zsyntetyzowanych fragmentów). Na początek została zrobiona gigantyczna praca polegająca na treningu systemu tysiącami realnych głosów. Po wykonaniu tego etapu wystarczy raptem 5 sekund nagrania głosu ofiary, aby zsyntetyzować wypowiedziane przez nią fejkowe zdania:

Do czego może być to wykorzystane? Np. do scamów – jeden taki opisywaliśmy całkiem niedawno. Wg doniesień fałszywy głos prezesa jeden z firm spowodował przelanie równowartości około miliona złotych na konto przestępców…Ciekawe możliwości dzisiejszej wspaniałej techniki; Dla przestępców istne eldorado, pełne złotych monet, które same wpadają do nadstawionej kieszeni. Należy pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. Ta technika pozwala na wiele możliwości, oszustwa. Czasami boję się jutrzejszego dnia. Link do próbki, demonstracji tego urządzenia.

Pozdrawiam. :ugeek:<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=0sR1rU3 … e=emb_logo”>https://www.youtube.com/watch?v=0sR1rU3gLzQ&feature=emb_logo</LINK_TEXT>

Przerażające, ale takie czasy nadchodza w totalnej automatyzacji i coraz większych manipulacji, niedługo według tego systemu obecnego człowiek będzie niepotrzebny…

Witam; To jest faktyczny stan dnia dzisiejszego. Część ludzi jest już nie potrzebna. Tylko ludzie, z tego nie zdają sobie sprawy. Dlaczego? Bo śpią snem sprawiedliwych. To o czym wiedzą? To poziom zerowy. Tylko niektórzy osiągają niższy poziom, gdzie ta wiedza jest trochę większa. Ogólnie nikt tymi sprawami się nie interesuje. Pisanie i mówienie na te tematy; daje przydomek, Teorii Spiskowych. A ten co o tym mówi, dostaje przydomek Idiota, ale nie groźny. Czasami dziwi mnie ta beztroska dzisiejszych ludzi. Skąd to się bierze? Z lenistwa, z głupoty, a może to tylko, brak samodzielnego myślenia? Co by to nie było? To jest tragicznie. Jak wyjdę na miasto, i popatrzę na ludzi w maskach? Którzy noszą nawet, takie specjalne maski; do specjalnych celów. Chodzi o zastosowanie techniczne, na przykład; lakiernia, trujące opary.

A przecież wystarczyło by troszkę po czytać o Wirusach, Czym są? Jak są zbudowane? Jakie są duże? Jaką spełniają rolę w przyrodzie? Po zapoznaniu się z tym materiałem; nikt by nie założył na „RYJ” takiej maski. Smutny obraz durnego polaka, tak bardzo zastraszonego, który boi się własnego cienia. To tylko jeden z przykładów, taki pierwszy z brzegu. A jest tego znacznie więcej. Co o tym mamy myśleć? Jak reagować? Jak uświadomić? Część tego towarzystwa ma pokończone studia. Mam pytanie? Czego dotyczyły ich studia? Tyle lat chodzenia do szkoły, / uczelnia /. Czy żaden z nich nie potrafi samodzielnie myśleć???

pozdrawiam. :ugeek:

Patrząc statystycznie na cały glbo to faktycznie nikt się takimi sprawami nie interesuje :frowning: A już lada chwila przez koronkę wprowadzą dokumenty biometryczne … już są takie plany Covi- Pass :open_mouth:<LINK_TEXT text=“https://www.odkrywamyzakryte.com/covi-p … ronawirus/”>https://www.odkrywamyzakryte.com/covi-pass-paszport-koronawirus/</LINK_TEXT>Tak nawet ostatnio jakiś dziennikarz z Nowej Zelandii jak dobrze pamiętam robił test na dziecku które miało 10 sekund maskę i już wykryli zagrożenie we wdychanym powietrzu. Przerażające… Jerzy Zięba udostepnił ten materiał ale szybko usunęli, nie zdążyłem ściągnąć. 10 selund… A ludzie od miesięcy te kagańce noszą…A już się planuje się chipy rfid do pieluszek żeby matki wiedziały kiedy kupka i siku poszło od dziecka :open_mouth:

Przerażajace czasyNasza misja to rozświetlać innym drogi nie wchodzac w ich wolną wolę, więc róbmy swoje <3

Studia są od studiowania (przeglądania) nie od nauki rzetelnej wiedzy :slight_smile: hehe

Pozdrawiam !

W Rosji w 2019 roku podczas zajęć szkolnych bez wiedzy rodziców przyjeżdżały specjalne ekipy i w jeden dzień zdejmowano wszystkim dzieciom w szkole biometrię z palców, całych dłoni, twarzy. Jakim prawem? Ano takim, że rodzice podpisują zgody i pozwolenie na przetwarzanie danych osobowych oraz na wszystko co dzieje się w szkole bez namysłu. W styczniu 2021 roku wchodzi w użycie dowó osobisty FR ( Federacji Rosyjskiej), u nich to się nazywa Paszport Obywatela, bo oni nawet nie są uznawani za rdzennych we własnym kraju. Ten dokument będzie wypełniał na początek 4 funkcje, docelowo 16!: Słuchałam w sejmie FR wypowiedź pełną zachwytu jednego z posłów. Widziałam też reklamy w TV. Ludzie biegnijcie szybko po nowy paszport, bo od stycznia będą kolejki! Dowód osobisty, prawo jazdy, karta płatnicza, ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia emerytalne, opłaty mieszkalne (czynsz, prąd, gaz etc.) i wiele innych.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!