Wrocławscy Ariowie

Proponuję zwołać spotkanie Ariów naszego miasta i okolic.
Mogę zająć się organizacją, jeśli zechcecie.

Przytulam,
Arletta Sadowska

Gdzieś widziałam że ktoś proponował termin 28 sierpnia. Jednak dopiero próbuj e ogarnąć poruszanie się po tym nowym forum i nie mogę odnaleźć tej informacji.
Jestem chętna na to spotkanie w przyszły weekend. Jak znajdę ta informacje dam znać. Pozdrawiam wszystkich Ariow.

Mam pole koło Zawonii. Mozna ognisko i pogadac.

Bardzo chętnie. Czekam na szczegóły

UWAGA UWAGA; Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią informujemy iż, SPOTKANIE INAUGURACYJNE RODU WROCŁAW odbędzie się w najbliższa niedzielę 30 sierpnia br. godz 13.00 pod Iglicą ul. Wróblewskiego pod Iglicą w przypadku deszczu w zacieniach Hali Tysiąclecia (Hala Ludowa przy głównym wejściu na przeciwko iglicy), wszystkich z którymi rezonują nasze wartości i ideały: Suwerenność, Wolność, Tożsamość Narodowa, Wiedza, serdecznie zapraszamy przybyszów - Ariów z innych Rodów z całej galaktyki i z dalszych okolic , nie Ariów zapraszam jeszcze bardziej, będzie okazja te niedopatrzenie naprawić. Rydwany i karoce można postawić na parkingu strzeżonym lub nie strzeżonym obok Hali Tysiąclecia. Ubrać się na cebulkę i na wierzch coś od deszczu i wiatru. Obowiązkowo zabrać worek dobrego humoru i entuzjazmu - będzie się działo, przybywajcie ,Chwała i Sława Wszystkim Suwerenom Rzeczypospolitej.

Hej, własnie się zarejestrowałam na forum i chętnie dołączyłabym do grupy wrocławskiej :). Widzę, że spotkanie już się odbyło. Jeśli planujecie kolejne, dajcie znać. Uściski i serdeczności Dorota

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!