ULOTKI PLAKATY BANERY ...

Wspieram Ariów tworząc plakaty, ulotki, wklejki, nie jestem profesjonalistą, grafiki wciąż się uczę.

Plakat Ariowie

Cześć marten7, dzięki za grafiki na ulotki :slight_smile:,

moja sugestia aby tło nie było takie nasycone (koszty druku), mniej tekstu (jakiś cytat) wzbudzający zainteresowanie u odbiorcy.

Niestety nie mam doświadczenia w tych tematach.

Mogę coś wydrukować lub zlecić i udostępnić chętnym.

Proponuję zaprojektować nalepki różnego rodzaju (na słupy, znaki , budki itp), ja chętnie na mojego busika coś takiego przylepię. Powodzenia!

Namaste

Cześć,

dziękujemy za grafiki :slight_smile:Dodam coś od siebie na przyszłość, coś co może nie być zauważalne na pierwszy rzut oka, ale mocno wpływa na odbiór takiego plakatu.


  1. Zdania muszą być krótsze
  2. Idealnie byłoby mieć 3-4 akapity na raz, nie więcej. Po takich akapitach potrzebny jest odstęp na 1 linijkę (po prostu enter)
  3. Kilka kluczowych informacji można pogrubić, ale trzeba też uważać, by nie przesadzić    Coś takiego sprawi, że nowa osoba widząca plakat przeczyta go dużo chętniej i wygodniej. Nie będzie przytłoczenia, typu “muszę czytać 20 linijek jedna pod drugą i nie wiem na czym się skupić”.    Tak już działa człowiek i warto wziąć to pod uwagę :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!