Stare przemowienie JFK o tajnych stowarzyszeniach.

Witajcie,Mam nadzieje, ze wiekszosc z was slyszla juz to przemowienie, ale dla tych co nie slyszeli, lub dla tych ktorzy chcieli by je podeslac komus innemu, kto sie powoli budzi z tego tancu chocholow podaje link ponizej (wersja angielska - moze ktos juz zrobil tlumaczenie na j polski):Pierwsze 6 minut mozna pominac - to jest wstep wypelniony zartami.[media]https://youtu.be/ItOPg2l7-t0[/media]

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!