Stare - Nowe ? Samochód i samolot na sprężone powietrze !

Witajcie.

Jako że nie było tego tematu - zamieszczam nowy koncept a raczej fakty skłaniające do zastanowienia się i zmuszające do zadawania właściwych pytań. By się nie rozwlekać za bardzo zamieszczam dwa linki do filmów które jeszcze są na YT. / Jeszcze /. Następnie zachęcam do rozmowy. W latach 90 ubiegłego wieku już taki samochód na samo powietrze sobie jeździł. Co do samolotów - ano, materiał zmusi do myślenia. Czy te rzekome tony paliwa znajdują się w cienkich skrzydłach ? Dlaczego pokazany na filmie ogromny samolot leci tak bardzo wolno i nie spada podczas gdy waży tyle ton. No i w końcu gdzie znajduje się paliwo w pewnym śmigłowcu który jest tak zbudowany że ma miejsce tylko dla pasażera. Podają, że te maszyny palą ogromne ilości paliwa. Jak zaczniemy liczyć - nic się nie zgadza. No i coś tam jeszcze będzie o bolidach F 1. Serdeczności:<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?time_cont … pcMQaYHS9M”>https://www.youtube.com/watch?time_continue=2243&v=LpcMQaYHS9M</LINK_TEXT><LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=LpcMQaY … e=youtu.be”>https://www.youtube.com/watch?v=LpcMQaYHS9M&feature=youtu.be</LINK_TEXT>

Moim zdaniem to jest najlepszy free energy naszych czasów! Tylko może być trudny do skonstruowania…

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!