StaffWord - Słowo Klucz

Witam wszystkich serdecznie .

Nie wiem od czego zacząć. Napisze narazie tyle. *

Więc moje inicjały to K.J.J.G

System matrixa miał się rozpaść . Milion zagadnień i wszędzie pulapaki . Wieczna mania nie spójności z światem rzeczywistym i kazde pojęcie było mocno spaczone przez naszych ówczesnych władców podziemnych . Lecz się zmieniło miało się odbyć wydarzenie i było widziałem . odpowiedni czas i miejsce ale i odpowiednia energia. Zabrałem ze soba kobietę i dwa hegemony dwa stafordy pieski hah:rofl: i wszystko inne to co kocham . Odwrocilem to na drugą stronę . Z mojego małego świata zagadnienia wbiłem na cały wszechświat gdzie zostały zaakceptowane poprzez przysięgi i pieczęcie podczas przejscia . Więc dzięki wszystkim ludzia powstało to co powstało. Lecz to było chore , chory system . Mini Microsoft zamienił się w StaffWord . Dopiero ta informacja dojdzie do wszystkich . Energetyczne przebiegunowanie się stało . Energia ziemska sama wybrała pojemnik poprzez serce . :slight_smile: To tyle chyba na dobry poczatek :innocent:

Pozdrawiam

K.J.J.G *

Ps dodam na koniec że to nie była łatwa drogą jak opisałem i się wydaje . Trzeba było przeżyć ten syf cały od spania na melinach po spania na salonach różnie . Ale wywarzyłem środek . Bo jestem Waga . I zapieczetowalem Koziorożca to era która nastąpi po erze wodnika . Nieskończoność !

Jest to tzw fizyka kwantowa. Cała nasza fizyka i chemia itd to jeden wzór :rofl: śmieszne to wszystko …ale dziś już rozumiem dlatego śmiech szczęścia że już do tego nie wracamy a idziemy w stronę nowej generacji tak bym to ujął ładnie :facepunch: dopisze jeszcze parę ciekawostek apropo naszej mocy . Jest nieźle Ału

Przepraszam jeśli nie odpowiedni dział .

Cóż trzeba przyznać, że nas świat jest magiczny jakkolwiek to rozumieć z jednej strony prosty ale z drugiej tak skomplikowany, ale wszystko ma swoją bazę, podstawę. Wszystko jest po coś :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!