Sprzedam Lustro 57x77.5 faza 1cm

Witam. Sprzedam nowe lustro jeszcze nie odpakowane w kartonie więc polowe roboty żeby wysłać mam z głowy. Wymiary 57x77.5 cm faza 1cm grubość 4mm. placilem 220zl Cena jak najbardziej do negocjacji nawet o połowę dla szanownej społeczności Ariow :smiley: zamawialem lustro na wymiar ale okazało się, że nie będę go montowal, później bylem za granicą i tak stoi teraz.Jestem z okolic Ostrowa Wielkopolskiego/kepna

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!