Spotkanie Suwerenów 9.08.2020 r.

Cześć! :innocent:Ostatnio mieliśmy zaszczyt uczestniczenia w spotkaniu u petros weda - Toruń/Ciechocinek/Włocławek u niego w domu. Bardzo fajna energia, spotkanie na zasadzie kręgu mocy - wspaniała synergia i mnożenie poprzez dzielenie :fire:Tym razem to ja z ogromną radością zapraszam Przyjaciół Suwerenów na spotkanie u mnie, które odbędzie się 9.08.2020 r. pewnie ok. godziny 12stej - 70 km od Torunia, ok. 60 od Włocławka, tj. w okolicach Rypina. Zadeklaruj proszę chęć spotkania na mój mail [email protected], tu na forum lub w komunikatorze. Jeśli chcesz to podaj numer telefonu, to ułatwi kontakt.Poznajmy się! Serdeczności i miłości, do zobaczenia!

Witajcie, jestem z Bydgoszczy i z Torunia, a obecnie w Berlinie, jeszcze nie wiem gdzie zamieszkam na stałe. Toruń podoba mi się bardziej, Rypin i okolice trochę znam . Dopiero zarejestrowałam się tu,. Interesuje mnie spotkanie na pogadanie ,gdyby doszło do skutku i zebrała by się grupka prosiłabym o info wtedy tel 531888202 pozdrawiam braci i siostry. Doliwa

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!