Spotkanie Kujawsko-Pomorskie

Ariowie, zapraszam na spotkanie w okolicach Bydgoszczy. Termin jak i reszta szczegółów do ustalenia. Sława :wink:

Witaj,

Daj znac jakie bedzie zainteresowanie. Ja jestem bardziej z czesci polnocnej, ale chetnie spotkalbym lub zaprosil na spotkanie u siebie suwerenow.

Zdrowia,

Grzegorz

Witajcie, również jestem zainteresowany spotkaniem suwerenów w okolicach Bydgoszczy - Torunia , pozdrowienia

Witaj petros weda, poczekamy jeszcze troche i ustalimy dogodny termin i miejsce do spotkania. Pozdrawiam.

Dajcie znać. Jestem zainteresowany.

Witaj malarzmatrix, cieszę się że dołączysz. Pozdrawiam.

Cześć, no niewielu nas :slight_smile: ale jak będzie coś konkretnego to i ja chętnie ruszę tyłek.

Sława

Witaj Demiurg.M. Zaproponowałem co niektórym na priv datę i miejsce ale bez odzewu. Piszę jeszcze raz na forum. Data 30.11-01.12 czy bedzie Wam odpowiadać? Miejsce może byc u mnie w domu 15 km od Bydgoszczy bo mam warunki na przyjęcie gosci. Oczywiscie czekam na wasze propozycje. Pozdrawiam

Jak dla mnie może być 30-01.12

Myślę że będzie trudno znaleźć tu grupę ludzi który chcą się spotkać i poznać. Większość moich świadomych znajomych z którymi utrzymuje kontakt to, albo odrzucili tą "materialną stronę (i mają wy…ane na wszystko), albo nie mają czasu i ochoty - bo cza pracować na okupanta i stojących nad nami kontrolerów (jestem jednym z nich :smiley:).

Niektórzy twierdzą, że można to załatwić tak duchowo - energetycznie :smiley: // “… nie ekscytuj się tym, bo Te egregory” zbierają energie".

• nie wnikam :confused:

Jestem od 22 grudnia w Bydgoszczy do końca roku. Chętnie się spotkam.

Będę od niedzieli 22 grudnia do 26 grudnia w Bydgoszczy

Zapraszam do kontaktu tel. +49/17623266000

Sława, organizuję spotkanie Ariów z okolic Bydgoszczy(wieksza grupa), kto zainteresowany prosze o wiadomość na priv. Data do ustalenia miejsce podam w wiadomosci. Zdrawiam.

:slight_smile: Sława, dostosuję się co do miejsca i czasu, zdrowia!

Super :slight_smile: wiecej przekażę w wiadomosci na priv

jestem chętna aby się spotkać, czekam na instrukcje, pozdrówki

Witajcie, spotykamy się 12 lipca w okolicach Ciechocinka. Zapraszamy do kontaktu na [email protected] w sprawie szczegułów. Sława!

Witajcie kochani, spotykamy się po raz kolejny 9 sierpnia w okolicach Rypina. Zapraszamy do kontaktu na [email protected] w sprawie szczegółów. Sława!

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!