Sposób na .......

Np. finansowanie platformy Ariowie

Znalazłem stronę, która bije na głowe takie strony jak Expedia, Hotels.com i Booking.com.

Jest to program partnerski wielopoziomowy dający pewne profity za polecenie.

Byłem podekscytowany, Jak zobaczyłem możliwość do 75% zniżki na ponad 1 milion hoteli i do 90% zniżki na mieszkania na wakacje.

Do tego bilety różnego typu, wypożyczanie aut i wiele innych możliwosci zaoszczedzenia pieniedzy.

A do tego zarabianie na polecaniu. Nie chciałbym tutaj wklejać linku do strony więc proszę o kontakt

chciałbym jeszcze dodać, ze to prawdopodobnie najprostszy biznes z możliwych. Inwestycja jednorazowa 20 $. Cała praca to zaproszenie minimum 2 osób, i od razu odzyskujesz wkład. Efektem tego jest dojście do dochodów co miesiąc ok. 4000 $. [ możliwość przekazania biznesu dzieciom, wnukom, czyli dochody dziedziczone ] Plus kilka rzeczy ekstra dodatkowo

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!