Ród Kujawsko-Pomorski -spotkanie 6 września Gródek

Witajcie kochani :slightly_smiling_face:, wspólnie z naszym Bratem piotrSławaAriowie zapraszamy wszystkich Ariów na kolejne spotkanie Rodu Kujawsko-Pomorskiego które odbędzie się dzięki gościnności Piotra, gospodarza naszego spotkania, 6 września 2020 o godz. 12 w miejscowości Gródek , gm. Drzycim. Aby się lepiej poznać, zabierzcie ze sobą przedmioty lub materiały związane z Waszą pasją lub zawodem, potrawy na wspólny stół, którymi chcieli byście się podzielić i świetne humory. Zadeklarujcie proszę chęć spotkania na mój mail [email protected], tu na forum lub na komunikatorze https://chat.ariowie.com/channel/ariowie-kujawsko-pomorskie Dla ułatwienia kontaktu mile widziany numer telefonu. Do zobaczenia :heart:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!