Remont pokoju

Siemka

Bede remontowal pokoj i sie zastanawiam czy mozecie mi doradzic, bo pokoj mam w piwnicy i sie zastanawiam nad wymiana podlogi typu panele, czyli sklejka na drewniana - mysle o jesionie.

Chce zmienic podloge, bo wydaje mi sie, ze substancje uzywane w sklejkach, dostaja sie do powietrza i to moze wplywac na zdrowie, wiec drewno wydaje mi sie lepszym rozwiazaniem, gdyz wydaje mi sie, ze ono oddycha i wydziela swoje naturalne rzeczy w powietrze.

A i odnosnie farb - jakie byscie polecili, takie bez toksyn itp ?

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!