Pozew zbiorowy przeciwko III RP

Szanowni rodacy, ostatnio oglądałem kanał Pana Krzysztofa Kornatowicza który mówił dużo o niewoli i o swojej działalności w sądach.

link1

https://www.youtube.com/watch?v=fnFwP0y1ukIlink2

https://www.youtube.com/watch?v=CdyWlPM0gvEPomyślałem sobie że można go wspomóc.

Moja propozycja jest taka żeby zrobić stronkę z artykułami o przekrętach IIIRP, o politykach, którzy się sprzedali zachodowi i uświadamiać społeczeństwo co straciliśmy przez nich i o co możemy powalczyć składając pozew zbiorowy polaków przeciwko IIIRP.

Jest trochę grup wolnościowych w Polsce wiec sieć była by duża żeby to rozpropagować a polaków wkurzonych co nie miara.Gdyby każdy zadeklarował się na stronie że jest poszkodowanym i chce wytoczyć proces IIIRP mógłby wpłacic symboliczne 5 zł czy 10zł to było by na proces.Damy radę zebrać tyle osób?1 000 000 osób x 5zł = 5 000 000 złDajcie proszę znać co sądzicie?

Witam; Sam pomysł może i dobry? Jak to mówią; Dobrymi pomysłami, piekło jest wybrukowane. Coś w tym powiedzeniu musi być, prawdziwego. Pytanie? Jak chcesz prowadzić pozew, przeciw? Kiedy, twoim adwokatem jest, pejsaty, a sędzia, który jest po drugiej stronie barykady, też jest pejsaty? Tak długo jak tego nie zmienisz, to możesz zapomnieć o rewolucji i uzdrawianiu systemu. Drugim problem, jest zbiórka kasy na tak szczytny cel. Niejaki “owies” , ile przekręcił kasy na jej zbieraniu? Miliony??. Ludzie dawali, bo wierzyli. Ale ja, niestety, nie jestem, od dawna wierzącym; I nie dam złotówki. Dlaczego? Bo to jest lipa, grubymi nićmi szyta. Jakaś przypadłość tego “FORUM” , wszyscy chcą zbierać pieniądze. Aby ratować kraj, którego i tak już nie ma. Czy wy wszyscy; uważacie nas za kompletnych idiotów??? Dla dobrych pomysłów, “TAK” ale dla poronionych pomysłów typu ; Amber-Gold. Stanowcze “NIE”. Naiwnych proszę szukać gdzie indziej. Chcesz pomóc? Daj pięć złotych dla prowadzących ten blog, im się słusznie to należy.To jest forum na którym mamy podnieść swój poziom wiedzy. Dopiero wtedy, być może, będzie można zrealizować jakieś działania na rzecz tej upadłej i trzy razy sprzedanej; Najpierw zdobądźmy wiedzę o naszym przeciwniku. A potem się zastanowimy wspólnie, nad dalszym losem. Pozdrawiam. :ugeek:

Zgadzam sie z tomkiem21. Przeanalizuje to z odmiennego punktu. Moim zdaniem spoleczenstwo jest na niskim poziomie duchowym. Nalezy usuwac przyczyny najblizej zrodla problemu. Gdybysmy mieli wysaka kulture a nie socjaldemokracje, ludzie cenili by relacje z innymi ludzmi i rodzina bardziej niz panstwo i jego pieniadze.1. Wtedy wiekszosc nie bylaby sklonna do despe prob zarobienia u ludzi ktorzy ich systemowo wczesniej okradli (amber)

2. Nie oddawali by wladzy ludziom ktorzy obiecuja im panstwo opienkuncze (PiS, matka ktora gotuje na obiad wlasne dzieci)Hegelenska dialektyka: tworzenie sztucznie problemu i oferowanie falszywego rozwiazania.Na spolecznosciach ktore maja mocne wiezi miedzy lokalna spolecznoscia takie manipulacje sa trudne badz wrecz niemozliwe. Tam zamiast pieniedzy jest mozliwosc liczenia na praktyczna pomoc innych i wzajemne zobowiazania.To nie oznacza ze takie pomysly jak ten sa po prostu bez sensu. Ale to moga sie okazac pol- albo cwierc- rozwiazania po ktorych problem znowu wroci bo zrodlo problemu pozostalo.Naglasnac przestepcza dzialalnosc, uswiadamiac zawsze nalezy. To zawsze bede popieral. Ale tym tez mozna odwracac uwage od spraw bardziej palacych.

Odpowiem ci tak jak nie tak dawna głowa państwa teoretycznego - “Jestem za, a nawet przeciw”.

A teraz do sedna sprawy oni to poprostu oleją, bo nie ma czegoś takiego jak pozeww zbiorowy w jakimkolwiek postępowaniu poza pozwem zbiorowym wobec pracodawcy i to jest zagwarantowane koddeksem pracy. Więc to już odpada, a teraz druga sprawa kto za to zapłaci? Najpierw za proces ( myślę że kilka lub kilkanaście lat) a później za ewentualne roszczenia? Już ci wyjaśniam, ano skarb państwa czyli my wszyscy obywatele czyli podatnic- to tak w skrócie. Jeśli masz co do pewnych osób dowody że działali na szkodę państwa i obywateli - hahaha kto ich nie ma - to poprostu spisuj imenia nazwiska ich powiazania rodzinne wraz z tymi dowodami i kolekcjonuj. Nie martw się przyjdzie czas zapłaty. . .

Witam; Odpowiedź do; @antonio.zapotocki

To co piszesz, masz całkowitą rację, tylko inaczej powiedzianą. Ale ja rozumiem o co tobie chodzi. A teraz cytat: -to po prostu spisuj imienia nazwiska ich powiązania rodzinne, wraz z tymi dowodami i kolekcjonuj. Nie martw się przyjdzie czas zapłaty. . .

Głównie chodzi, żeby pamiętać i nie zapominać; Chociaż w kontekście tego zwrotu, można się domyśleć również czegoś innego. Nie wszystko dzisiaj można napisać, ( niestety, są ograniczenia ). Ale do tematu przewodniego, moje ulubione powiedzenie; nie próbuj , się kopać z koniem. Czyli, Podejmuj walkę zawsze na swoich zasadach; a nigdy nie rób tego na zasadach przeciwnika.

W sądzie nie masz żadnych szans. Pytanie pomocnicze? Ile razy brałeś fizyczny udział w w wymiarze sprawiedliwości tego kraju??? Nie, nie brałeś? To nie bierz takiej taktyki pod uwagę. Dlaczego? Bo nie masz bladego pojęcia o co tam chodzi. I jak to funkcjonuje? Zapewniam; olbrzymia różnica, pomiędzy filmem , serialem TV ; i naszą szarą rzeczywistością, w której my żyjemy. To są dwa przeciwstawne światy. W których my jesteśmy, prawie zawsze skazani z góry na przegranych. Napoleon – powiedział, Nie zaczynaj wojny, kiedy twoje szanse na wygraną są, żadne. On wiedział co mówił. Strategii trzeba się nauczyć. Cytat: Jedno zwycięstwo, nie decyduje o wygranej wojnie. Starczy tych cytatów. Uczmy się , zdobywajmy Wiedzę, a czas właściwy nadejdzie na pewno. Aby móc to wykorzystać.

Pozdrawiam. :ugeek:

Witam.

Rozszerzę swoją wypowiedź, aby nie było nie domówień. Chodzi mi o zbieranie informacji tak jak to czyni system. Różnica polega tylko i wyłacznie na tym, że my musimy zbierać informacje o tych, którzy działają na szkodę naszego kraju i społeczeństwa. Czynić to rozważnie i bez rozgłosu. Kiedy przyjdzie odpowiedni czas postawić takich gagatków przed sądem ale sądem wolnych ludzi, a nie sądem systemu i wtedy niech zadośćuczynią za swoje szkody wraz z rodziną jeśli korzystali na działananiach postawionego przed sądem. Przykład najprostrzy - lekarz, który doprowadzi do utraty zdrowia lub życia człowieka niech płaci rętę dla pokrzywdzonego lub jego rodziny, a jak jest obecnie z tzw. błędami medycznymi każdy wie. Podobnie z innymi “agentami systemu” i ich pomocnikami.

Pozdrawiam.

L’enfer est pavee de bonnes intentiones -> co znaczy ni mniej ni więcej --> dobrymi INTENCJAMI! :slight_smile:. nie zmieniajmy sensu przysłów bo to prowadzi to nieporozumień.to do --> Witam; Sam pomysł może i dobry? Jak to mówią; Dobrymi pomysłami, piekło jest wybrukowane.

Oczywiście, jeśli czujecie taką misję, idźcie za głosem serca :wink: Ja jednak wolę nie skupiać się na “działaniu” z okupantem, a robieniu swoje i tworzyć własne rody, jak Marcin tj Pol Lechicki zarekomendował :slight_smile: to okupant gdy do nas przyjdzie atakowac nas bedzie mial wiecej pracy. A gdy my się wykłócamy o nasze prawa to oni są na wygranej pozycji.Czas na budowę nowego niż ratowanie starego :slight_smile:

Witam.

Absolutnie popieram, po co kopać się z koniem . . .

Lepiej zbudować Rody system wymiany między wolnymi ludźmi - cały alternatywny wolny świat w ukryciu i bach jednego dni nie ma nic w korycie i to by był kwik świń, bo nie ma o co walczyć koryto puste aaahhh piękne marzenie. . .

Pozdrawiam.

Szanowni Państwo - dziękuje za zainteresowanie się tym tematem i moją osobą. Chciałbym słowo przekazać tym wszystkim, którzy nie bardzo rozumieją sens podejmowania walki w zdominowanych przez ludożerców “polskich” sądach. Otóż, jeśli jesteśmy biernymi, leniwymi umysłowo niewolnikami, to nigdy z niewolnictwa się nie wyrwiemy, albowiem wyzysk i niewolnictwo człowieka pasie się biernością niewolników. Przecież nawet najgłupsi z nas mają w głowie jakiś rozum, nie są bydłem rzeźnym i mogą go w zbiorowym działaniu wykorzystać. My - Polacy, nie jesteśmy nauczeni wspólnego działania dla wspólnego dobra i wspólnego “interesu”. Komuniści musieli za nas stworzyć masowy ruch “Solidarność”, abyśmy wreszcie ruszyli dupy. Gdyby nie oni, gdyby im nie zależało to nowe rozdanie w niewoleniu Polaków, nadal byłby tu PRL, a do tej pory umieralibyśmy już z głodu.

Nawet jeśli “polskie” sądy są obsługiwane przez bandziorów w togach, nie przeszkadza to, aby takim zbiorowym pozwem nie wywołać masowego zainteresowania (to zależy od nas i geniuszu reprezentantów powoda - swoistego adwokata narodu, Polaków).

Dziś, bez walki i oskarżeń III RP o wyzysk i niewolnictwo, władze na Polskę mogą bezkarnie sączyć propagandę, drukując w świadomości Polaków fałszywą rzeczywistość. Ponieważ homo sapiens jako taki jest sterowalny zewnętrznie w przeważającej części populacji (co usłyszy, to i powtórzy), przy pomocy sączących się z publicznych szczekaczek medialnych fałszerstw niewolnicy polscy dali się oczadzić fałszywą rzeczywistością o kolejnej szczęśliwej zielonej wyspie.

Pozew Zbiorowy zdemaskuje ten fałsz, zburzy jego fundamenty i ocuci oczadzonych - temu bandyci w togach nie będą mogli zaradzić. Zdemaskowanie rabunku i niewolenia Polaków jest podstawowym działaniem do stworzenia realnej siły ludowej, Siły Mas, obywatelskiej marki politycznej, która nawet poza parlamentem mogłaby nawiązać skuteczną walkę z ludożercami. Inaczej zginiemy, albowiem gen samozagłady, wszczepiony Polakom, powoduje utratę instynktu samozachowawczego, co musi doprowadzić i doprowadzi do katastrofy narodowej - nie mamy wyboru, ani lepszego pomysłu na skuteczniejsze działanie. Musimy otrzeźwić oczadzony propagandą, podzielony na Hutu i Tutsich ( zwolenników ludożerców z PO i złoczyńców z PiS) Naród.

Malkontenctwo, szukanie ujemnych, negatywnych skutków wszelkich działań w obronie człowieka przed wyzyskiem i niewolnictwem ekonomicznym, bez zaprezentowania lepszych pomysłów, jest defetyzmem “na polu walki”. A defetystów na froncie rozwala się w pierwszej kolejności, bo ich wpływ na wolę walki jest porażający. Wśród nas mogą być szuje, zadaniowani agenci służb, do czuwania nad naszą mocą sprawczą. Dlatego też jeśli czytelniku tego mojego przekazu nie masz lepszego pomysłu, to zamilcz, nie krytykuj tego, który jest, abyśmy mogli się zebrać w siłę i działać wspólnie, pro publico bono, w symbiozie naszych “interesów”.

Witam.

Ja doskonale o tym wiem i zdaję sobie z tego sprawę ale jeśli nawet stworzysz taką grupę i wpiszecie tam swoje dane osobowe to ten pozew zostanie odrzucony na poziomie sekretariatu sądu, a zarazem dostarczysz listę osób dla okupanta, którym trzeba zacząć się przyglądać. . . Więc pokaż jaki to ma większy sens poza chwilową burzą w szklance? Lepiej wykorzystać siły i zaangażowanie ludzi w innych celach. Pozdrawiam.

Można spróbować z Międzynarodowym Trybunałem d/s Zbrodni Kościoła i Państwa tylko jak bardzo jego wyroki sa wiążące.

Jedno jest pewne iż nie boją się wydawać wyroków. Ale wykonanie ich podaje przykład ze strony Himavanti.orgJakoś w krajowej prasie III RP zwanej Polską na razie o tym cicho a tu takie rzeczy się dzieją…

W dniu 25.02.2013 Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa wydał wyrok skazujący Elżbietę Windsor królową Anglii, głowę kościoła katolickiego Josepha Ratzingera (i poniekąd sam kościół katolicki jako organizację) oraz Stephen-a Harper-a - premiera Kanady na 25 lat bezwarunkowego pozbawienia wolności oraz na konfiskatę dóbr… W przypadku papieża konfiskata ma dotyczyć dóbr Watykanu, dlatego papież musial ustąpić, gdyż wiedział o spodziewanym wyroku karnym… Wyrok uprawomocni się 4 marca 2013 roku, stąd abdykacja w trybie nagłym z dniem 28 luty 2013, przed uprawomocnieniem się wyroku karnego. Jest to wyrok na mocy orzeczenia Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości (MTS) z siedzibą w Brukseli nr. 022513-001.

W roku 2018 ,w sierpniu na wiecu w Łodzi ,jeden z uczestnikow miał w ręku ten wyrok na piśmie przetłumaczony , byłem świadkiem , napisano w nim ze kościół katolicki jest organizacją przestępczą .

Cześć, pomysł dobry, ale nie realny, popieram wpisy wyżej. Myślę, że trzeba się skupić na organizacjii państwa od podstaw bo polin jak większość już niebawem przestanie istnieć. Moim zdaniem czasu na łączenie społeczności naprawdę mamy niewiele… Pozdrawiam.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!