PILNE!!! Kościół lub Związek wyznaniowy - prawo naturalne

UWAGA - w naszym środowisku są osoby, które organizują coś w rodzaju “kościoła” opartego o prawo naturalne. Jest to coś, co pozwala skorzystać z szeregu udogodnień jak np. odmowa szczepień z przyczyn religijnych na podstawie zaświadczenia. Na szybko taka inicjatywa umożliwia przeciwstawienie się systemowi jako Trust, coś co propaguje POL. Tyle, że zadzieje się to szybciej i doraźnie pozwoli rozwiązać szereg problemów. OSOBY ZAINTERESOWANE NIECH PISZĄ NA PRIV. POTRZEBA 100 OSÓB DO ZAWIĄZANIA TAKIEGO KOŚCIOŁA.

My tworzymy wolną organizację, nie dziekujemy za sekty religijne.

Teleranek coś takiego tworzy, Tomasz Milewski.

Jestem za. Takie coś pro forma. Coś na niby. Potrzeba do legalnej zmiany imienia w USC, szczepionki, Można dla nas nabywac ziemie lub dostawac bez podatku itd

@Tosław

Też tak myślę, Marcin powiedziałby, że trustowi należy przeciwstawić trust. Niech się biją zapisy na papierze. Taki “kościół” można oprzeć na prawie naturalnym lub na prawie rdzennych mieszkańców wg klauzul ONZ. My tu są od zawsze i basta!

@kullson - nieładnie że etykietujesz w tak uproszczony sposób. Łatka “sekta” załatwia wszystko no nie? Zastanów się nad tym.

Mam pytanie, wpłaciłeś może coś na platformę Ariów?

Fajna inicjatywa, Jestem za

Znalazłam opis u najbardziej restrykcyjnej sekty pod względem szczepień i transfuzji i niestety mimo tego iż szczepienia były pogwałceniem ich praw boskich to zmuszano ich jednak zamykając w izolatkach itp. wysyłam link. Tu pewnie strona zachwalając Jehowe ale chodzi mi o same fakty jakie są opisane,facet opisuje sytuacje w stanach. Nie zgłębiałam tematu wyczerpująco,dziś posiedzę nad tym. Jeśli macie jakieś przepisy to poproszę o linki. To mogło by działać. <LINK_TEXT text=“http://www.sn.org.pl/pl/content/zakaz-p … zczepionek”>http://www.sn.org.pl/pl/content/zakaz-przyjmowania-szczepionek</LINK_TEXT>

Według mnie to ma sens, ale 100 osób będzie chyba trudno znaleźć na pilnie i szybko…

100 ludzi…Ciekawe. Kiedyś wystarczyło 5. Tu ich zbierzemy.
Drugi wariant…Najszybciej jest dołączyć do tych, które już istnieją jak “Wyznawcy Słońca”. Tam każdy jest kapłanem, więc jest teoretycznie chroniony, przez immunitet. Znam ich. Jeśli założymy kościół, to wiele osób odwróci się od nas, nie dołączy. To nas bardzo ograniczy. Okrzykną nas sektą. Nie wiem na ten moment jak najlepiej działać.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!