⚡Ostatnia Bitwa - Program wzorowania się Rodów⚡11

[size=150]Rekombimacja gazów[/size] - ktoś dość skutecznie przełożył ciepło na prąd, bardzo duża sprawność - jest sens to budować[size=150]TESTOWAĆ[/size]

.

[size=150]Kawitacja np oleju[/size] - to dość dobre tylko jak najlepiej utorować drogę płynowi, od dołu to zassie olej ale chyba mało, od boków dobre ale na uszczelniaczach, od góry to problem z pompą i na dole ciśnienie będzie niewiadomo ile wyższe, a dyski to wytnie się spirale wspawa płaskownik zakonczy gwintem i dysza póżniej można sprawdzić czy jest mozliwe by urządzonko samo się napędzało jak silnik CLEMA. [size=150]TESTOWAĆ[/size]

.

[size=150]Siła Ciążenia lub Wyporność[/size] - z dobrą pompą na zasadzie siły odśrodkowej ale są i dość dobre pompy traktorowe ale weź zapnij generator i utrzymaj prędkość i oblicz ile energi weźmie pompa a ile odda opadający ciężar z wysokości. To trochę skomplikowane - to niech dzieciaki w zkołach robią.

.

[size=150]Elektryczność Atmosferyczna różne Generatory Homopolarne i podobne na przykład do statków latających czy jako elektrownia[/size] - podobno siła odśrodkowa może rozerwać dysk ale może gdyby dostarczyć dodatkowe źrudło elektronów a brzeg dysku odpowiednio rozwarstwić mogło by to zniwelować siłę a może i pomóc napędzać dysk [size=150]TESTOWAĆ[/size]

.

[size=150]Ram Pump[/size] - zanóżona pompa wyrzuca wodę w nad powierzchnię bez dostarczania energii <LINK_TEXT text=“https://drive.google.com/uc?authuser=0& … t=download”>https://drive.google.com/uc?authuser=0&id=1s4ncUZRnoQhy68wACnfpBmGiC_3zxpBG&export=download</LINK_TEXT> [size=150]TESTOWAĆ[/size]

.

Warto szukać Lepszych rozwiązań.

.edt

Samowystarczalność - Jest Wiele Możliwości np. całoroczne uprawy szklarniowe, zorganizować wiele źródeł no i jakość owego pożywienia.

.

Trzeba lat by mieć np. własne oliwki choć można bardzo przyśpieszyć wzrost i na dłuższą metę hodowle odseparowane od reszty natury to błąd bo przyroda to współpraca wymiana transport a sztuczne odżywianie roślin to wymaga dostępu do sórowców choć jest ich bardzo dużo.

.

Sprawdzić węgiel brunatny jako nawóz bo jakiś HUMUS jest dobry i że jest dość brudny to może znaczyć że może zawiera masę różnorodnych składników, Ormus z Soli Morskiej też jako nawóz.

.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!