Kto może mi pomóc w założeniu ogrzewania ściennego z podkowy?

Mam stary dom pruski wymagający wielu prac remontowych z którymi powolutku się borykam. Największą bolączką jest dach. Dla pozyskania środków na jego remont założyłem zbiórkę na pomagamy. pl “dach jak sito potrzebuje wymiany”. Rezonans jest oczywiście niewielki. Jednak zgodnie z prawem natury, wszystko w swoim czasie. Na chwilę obecną planuję założenie ogrzewania ściennego pod suchą zabudową na nadchodzącą zimę. Przydałby się ktoś kto ma ochotę i przede wszystkim znajomość tematu aby mi to wszystko pomoc połączyć i podłączyć tak by zadziałało. Jeżeli jest ktoś taki to proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie wszystkich braci i siostry. Sławomir

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!