Kanały przebudzające-Ezoteryczne czy nie grają za dużo naszymi emocjami

Witam.Ostatnio na kanałach ezo przebudzajacych i publikujacych niezalezne media nie sadzicie ze nami manipuluja a my patrzymy patrzymy a oni robia to co mowia nam sie wydaje ze przepowiadaja a dzieki temu luzniej moga robic u nas zmiany ? a na koncu wezmiemy ich za bohaterow bo przeciez ostrzegali i nas wyciagli z chaosu Mówią o Słowianach bo się boją naszego przebudzenia wystawili swoich ludzi i podaja sie za slowian a my patrzymy co mowia co gadaja usypiajac nasza czujnosc.Wybudzili nas wykorzystajmy to :slight_smile: nie dolaczajmy do zadnej sekty.To wszystko za duzo sie rozpetalo idze to wszytko na zaglade no chyba ze cos zrobimy.Zadnych strajkow klotni pogodzmy sie z tym ze kazdy ruch filmik przedstawiajacy np. policje od zlej strony wciaga nas w spirale nienawisci a o to im tylko chodzi.Ponizej wysylajcie filmiki innych kanalow ktore szerza strach niejasnosci klamstwa a udaja pogodnych.

Wyciagaja nas z gry budza dzieki temu buduja zaufanie wsrod nas spolecznosci idziemy za tym a czy to nie jest tak ze wyciagaja nas z gry i wkladaja do nowej :slight_smile: daja nam wszytko na tacy a ja wam mowie nauczmy sie myslec jeszcze bardziej samodzielnie.Zróbmy seryjną burze mózgów ustalmy kto co i jak manipuluje.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!