Jak zebrać środki na dokończenie projektu. Wolna Energia elektryczna

Witam. Potrzebuję pomysłu by dorobić finansowo, aby dokończyć drugi etap budowy "agregatu prądotwórczego Nikolaja Tesli i Johna Searl . Koszt środków na ukończenie prądnicy 4000, zł. Całość budowy jest oszacowana od 8000 do 10000 zł bez ilości czasu poświęconego projektowi. Obecnie zainwestowałem 4500zl. Muszę się też wytłumaczyć, dlaczego potrzebuję pomocy by zrealizować nie tylko marzenie, ale pomoc z prototypem. Mam małe komplikacje finansowe. Niestety zrealizowałam marzenie w połowie. Projekt co miesiąc drepcze, małymi krokami. By udowodnić że ten projekt działa.

Prosiłbym o dobre porady, w uzyskaniu środków finansowych.

1polubienie

Cześć, spróbuj na Komunikatorze na kanale #wspolpracujmy. Tam będzie więcej osób, które mogą być zainteresowane wsparciem, może zorganizujecie razem jakąś zrzutkę

2polubienia

Witam. Czy można wprowadzić zmiany dotyczące kodów weryfikujących w gospodarstwie Ariowie , jako żywego człowieka. Zaczytują osobę :

Szczepan [16 października 2020 20:21]

Moim skromnym zdaniem powinny być zaproszenia od ludzi sprawdzonych na tym komunikatorze Czyli suweren X wysyła zaproszenie do człowieka i napodstawie kodu wchodzi w uproszczona przestrzeń z ograniczonymi prawami np. nie może zakładać RODU albo Kanału. Po upływie jakiegoś czasu Admin decyduje czy nadać mu prawa do korzystania z całego pakietu. W taki sposób możemy pozbyć się ludzi nie pożądanych.

Dotyczy też czy na stronie są ukryci podglądacze działających na zlecenie korporacji policji i rządu.

Z mojej prośby, czy można prosić rozpatrzenie tych informacji.

Z mojej strony, jeśli projekt wypali dotyczacy wolnej energii. Czy można założyć firmę w Kraju Ariowie ?:slight_smile: Prośbę swą motywuję tym iż , będzie płacona danina na rozwój wspólnego kraju jakim jest Ariowie.
Sadze ze bedzie potrzebny bank narodowy Ariowie, a waluta tymczasowa to bitcoin lub monero, jeśli jeszcze nie zostala opracowana narodowa waluta.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Projekt zostaje tu na Ariowie jako na rozbudowę Kraju.
Pracy mam dużo nad tym projektem. Dzięki jego realizacji będzie można,

1polubienie

Przepraszam że nie dokończyłem zdania.

Dzięki jego realizacji będzie mozna, dać ludziom wolność energetyczną.

Co się wiąże z tym projektem:

• uprawy szklarniowe zamkniętym systemem, od odpadów chemicznych. Takie czasy nastają.
  • ogrzewać domostwa, piec posiłki, prace z maszynami wiertarka, ipt.
  • utrzymanie domowych serwerów, oglądanie pewnych wiadomości.
1polubienie

też trochę się bawiłem ale nie tym. nietylko jestem zainteresowany ale jak mi w ciądu 6 miesięcy wejdzie gotówka to ci pomogę. narazie jeszcze niemam z czego.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!