Geoenginering / Solar Radiation Management

Poniżej zamieszczam bardzo dobrze zrobione wprowadzenie do szeroko używanej lecz niestety znanej jedynie nielicznym technologii Geoenginering / Solar Radiation Management SRM / Stratospheric aerosol injection. Używam nazw angielskich, gdyż te właśnie są używane w większości patentów i publikacji naukowych. Proszę o nie używanie terminu chemtrails, z tego co się orientuje nie jest to termin naukowy. Utrudnia on znalezienie wiarygodnych danych na ten temat w publikacjach naukowych i przekierowuje na strony gdzie świadomie dezinformuje się internautów.https://youtu.be/kyxmrwbTKoM

Czesc. Krotko i po polskuhttps://youtu.be/DMqPo7QEFo4Jak by ktos nie widzial jeszcze na niebie tego to posiam bardzo duzo zdjec tych “smug kondensacyjnych” :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!