Drewno

Technologia wcale nie nowa ale moim zdaniem warta uwagi.

https://youtu.be/hjW4gGwEdeE

Temat wart rozwijania, zbliża się zima proszę rzetelnie sprawdzić owe drzewo księżycowe - w tamtym roku miałem to sprawdzić ale brakło mi konsekwencji!

.

Szacun.

Odświeżam temat :slight_smile:Co powiecie na “polskie holz100” ?

Kto chciałby mieć domek z drewna księżycowego w Polsce ?

W Suwerenach siła więc zapraszam do inicjatywy, przygotowania planów i założeń tak aby osiągnać dobrej jakości dom drewniany przy stosunkowo niskiej konkurencyjnie cenie do austryjackiej.Jest pokój tematyczny na Riot. Zapraszam.Sława !

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!