Dotyczy założenia partii politycznej Ariowie

Witam wszystkich Arów!

Chciałbym was zachęcić do stworzenia partii politycznej na terenie Polski.

Chciałbym się tym zająć, by zbudować nasze miejsce i walczyć o “Normalność, Wolność Godność Człowieka”!

Projekt zakłada ponad 1000 podpisów przez osób mieszkających w Polsce. Sądzę że jesteśmy zmuszeni do zbudowania naszego wspólnego interesu jakim jest nasz kraj.

Składam własną kandydaturę do tego projektu.

Moim zdaniem jest teraz dobry sposób byśmy się ujawnili w trakcie tej całej propagandy. Większość społeczeństwa jest zaślepiona. I na pewno nie będą nas brać na poważnie. Uważam że jest tym bardziej dobry ruch w czasie tej propagandy jaką sieją nie Polskie media. Wykorzystamy ten system, który jest obecnie. Dlatego że ten system jest nieudolny.

Prosiłbym wszystkich Ariów byście wzięli udział w powyższym temacie. Mam dobrą nadzieję że nam się wspólnie uda zrobić coś dobrego i zawalczyć o nasz BYT.

Im więcej nas będzie tym lepiej,
Musimy stworzyć paln i projekt partii.

To jest moja propozycja!

Obecne partie Jake są u władzy idą programem Socjalistycznym, programem “Protokoły Mesjaszy Syjonu”!

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!