Deklaracja Wypowiedzenie Prawa Morskiego

Witam was Bracia i Siostry.
To mój pierwszy wpis tutaj. Jednoczmy się. Żywe wśród nas jest wypowiedziane słowo. Jesteśmy dźwiękiem i krzykiem MIŁOŚCI. Napisałem dziś deklarację którą wypowiedziana masowo, zrzuca z nas krzyż jaki dźwigaliśmy przez tysiące lat. Dodatkowo wysyłam link do filmu, który dziś pojawił się na jednym z kanałów, który pewnie znacie:

JAK WYJŚĆ Z MATRIXA ? - KYMATICA - LEKTOR PL

TREŚĆ DEKLARACJI

PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z TĄ TREŚCIĄ. TYM KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNE I CENIĄ SWOJE ŻYCIE, WŁASNEJ RODZINY ORAZ INNYCH, O ROZPRZESTRZENIENIE TEJ PETYCJI. W MIARĘ MOŻLIWOŚCI WYDRUKOWANIE JEJ, POWIELENIE I DALSZE UDOSTĘPNIENIE INNYM. NA URUCHOMIENIU WŁASNEJ MOCY I POŁĄCZENIE SIĘ W JEDNOŚCI NASZEGO DUCHA. W MIARĘ MOŻLIWOŚCI, PROSZE OBEJRZEĆ FILM KYMATICA (w linku powyżej)

JA ISTOTA CZŁOWIEK, SŁOWIANIN, POLAK. ZRODZONY NA TEJ ZIEMI. JA ISTOTA ŻYWA, PODLEGAJĄCA PRAWOM NATURALNYM. WYPOWIADAM NIEODWOŁALNIE I Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ PRAWO MORSKIE , KTÓRE ZOSTAŁO NAŁOŻONE NA MNIE ORAZ NA INNE ISTOTY ŻYWE.

MOJE PRAWO JEST PRAWEM NIEZMIENNYM I NIEPODLEGAJĄCE ŻADNYM NEGOCJACJOM, PONIEWAŻ OBOWIĄZUJĄ MNIE PRAWA ŻYCIA, A NIE PRAWA NAŁOŻONE NA MNIE, WRAZ Z PRZYJĘTYM PRAWEM MORSKIM, KTÓRE DOTYCZY KORPORACJI I PRZYWŁASZCZENIA SOBIE DÓBR TEJ PLANETY, WRAZ ZE WSZYSTKIMI ISTOTAMI TUTAJ ŻYJĄCYMI .

PRAWO MORSKIE ZOSTAŁO PRZENIESIONE NA WSZYSTKO CO ŻYJE I SPOWODOWAŁO ŻE WYKORZYSTANO NAS JAKO PRODUKT I RZECZ, KTÓRA JEST W RĘKACH TYCH CO PRAWO MORSKIE STWORZYLI.

ŻĄDAMY WYJAŚNIEŃ ORAZ DEKLARACJI ZE STRONY RZĄDU, KTO ZA TYM STOI ORAZ KTO LUB CO UZURPUJE SOBIE PRAWO DO NAS I KAŻE NAM UCZESTNICZYĆ W SWEJ NIKCZEMNEJ GRZE.

NIE JESTEŚMY NICZYJĄ WŁASNOŚCIĄ, A CERTYFIKAT URODZENIA NIE JEST DOKUMENTEM STWIERDZAJĄCYM NASZĄ PRZYNALEŻNOŚĆ DO KOGOŚ. JESTEŚMY ZRODZENI I STANOWIMY JEDNOŚĆ Z CAŁYM STWORZENIEM NA TEJ PLANECIE. ISTNIEJEMY I ŻYJEMY JAK WSZYSTKO CO PRZEJAWIA SIĘ PIĘKNEM I MIŁOŚCIĄ SAMEGO STWÓRCY. NIE POTRZEBUJEMY RELIGII I NAŁOŻONYCH NAM DOGMATÓW, BY CZUĆ, KOCHAĆ I RADOWAĆ SIĘ FAKTEM ŻE ISTNIEJEMY JAKO ISTOTY ŻYWE.

PRAWO MORSKIE SPOWODOWAŁO ŻE STALIŚMY SIĘ PRODUKTEM W RĘKACH CZEGOŚ CO ROŚCI SOBIE PRAWO DO BYCIA BOGIEM, ALE NIM NIE JEST I NIGDY NIE BĘDZIE.

JESTEŚMY ŚWIADOMYMI ISTOTAMI, KTÓRE ROZUMIEJĄ I CZUJĄ ŻE NAJWYŻSZE DOBRO TO POSZANOWANIE INNEGO CZŁOWIEKA. NASZE RODZINY, DZIECI I ZWIERZĘTA ORAZ ROŚLINY SĄ WŁASNOŚCIĄ STWÓRCY, A MY SŁOWIANIE RODZIMY SIĘ Z ODWIECZNYM PRAWEM DO ŻYCIA, I JAKO ŻYWY ORGANIZM JESTEŚMY POŁĄCZENI ZE WSZYSTKIM CO ŁĄCZY NAS Z PRAWDĄ I ISTNIENIEM.

MY OJCOWIE, MATKI I NASZE DZIECI JESTEŚMY ŻYWYM PRZYKŁADEM TEGO, ŻE SŁOWO, WOLA I NASZ JĘZYK JEST RÓWNIE ŻYWY JAK WSZYSTKO CO WIBRUJE I ISTNIEJE WE WSZECHŚWIECIE.

KORZYSTAJĄC Z MOCY JAKĄ OBDARZYŁ NAS BÓG, OŚWIADCZAMY ŻE NIE MOŻNA NAM ODEBRAĆ NASZYCH PRAW DO ŻYCIA, PONIEWAŻ NIE ZOSTAŁY NAM ONE DANE, GDYŻ PRAWA ZAPISANE W KSIĘDZE ŻYCIA NALEŻĄ DO NAJWYŻSZEGO STWÓRCY, A ICH NIE MOŻNA SOBIE PRZYWŁASZCZYĆ ANI ZMIENIĆ.

ŻĄDAMY NATYCHMIASTOWEGO ZAPRZESTANIA ZABIJANIA I NISZCZENIA ŻYCIA, ORAZ POSŁUGIWANIA SIĘ NAZISTOWSKIMI METODAMI EGZEKWOWANIA PRAWA MORSKIEGO, ORAZ UPRAWIANIA NA NAS EUGENIKI I MASOWEGO LUDOBÓJSTWA POD PRETEKSTEM RZEKOMEGO WIRUSA, KTÓRY OD SAMEGO POCZĄTKU BYŁ ORĘŻEM OKUPANTA, WYMIERZONYM W NASZE SERCA I UMYSŁY.

NIE ZGADZAMY SIĘ NA HODOWANIU NAS W STRACHU I WYWIERANIU GLOBALNEJ PRESJI NA ISTOTACH LUDZKICH, W CELU WDRAŻANIA PLANÓW NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA, W KTÓRYM ZNACZENIE I WARTOŚĆ CZŁOWIEKA TRAKTOWANA JEST NA RÓWNI Z NIC NIE ZNACZĄCĄ DLA WAS „KUPĄ” MIĘSA I ROBACTWEM.

DOMAGAMY SIĘ UJAWNIENIA PRAWDY O TAJNYCH STOWARZYSZENIACH I ROLI JAKĄ PEŁNI W TYM WATYKAN. WIEMY JUŻ O TYM, ŻE GWAŁCENIE I ZNĘCANIE SIĘ PSYCHICZNE I FIZYCZNE NA NASZYCH DZIECIACH, KTÓRE POD PRZYKRYWKĄ ADOPCJI TRAFIAJĄ W KONSEKWENCJI DO WATYKANU ORAZ TAJNYCH ORGANIZACJI ICH RODZIN, SĄ WYKORZYSTYWANE DO PRODUKCJI ADRENOCHRONU. DZIECI I TO W DUŻEJ MIERZE POLSKIE DZIECI SĄ ZABIJANE, JEDZONE ORAZ SKŁADANE W OFIERZE NA TZW. CZARNYCH MSZACH. NADNERCZA DZIECKA KTÓRE PODDANE JEST TAKIM BESTIALSKIM, KANIBALISTYCZNYM TORTUROM, PRODUKUJE BARDZO SILNY ENZYM DO KRWI. Z PÓL ŻYWEGO DZIECKA SPUSZCZA SIĘ WTEDY KREW I WYCINA SERCE. PRODUKUJE ADRENOCHRON, ŻYCIODAJNY PŁYN DLA ELIT TZW. ELIKSIR MŁODOŚCI. SĄ W TO ZAMIESZANE GŁOWY PAŃSTW, ORAZ CAŁA TAJNA LOŻA NIE LUDZI, KTÓRYM PRZYŚWIECA JEDEN CEL…ZNISZCZYĆ ISTNIENIE LUDZKIE.

ŻĄDAMY BY ZOSTAWIONO NAS W SPOKOJU I POZWOLONO NAM ŻYĆ TAK JAK UWAŻAMY I CZUJEMY. W SZACUNKU DLA SIEBIE SAMYCH ORAZ INNYCH LUDZI. JEŚLI NADAL BĘDZIECIE ZABIJAĆ I CZYNIĆ ZŁO, BĘDZIEMY ZMUSZENI WAS USUNĄĆ NASZĄ ZBIOROWĄ MOCĄ SERCA, KTÓRĄ JEST NASZA SIŁA WOLI, SŁOWA I MYŚLI. WIEMY I CZUJEMY ŻE NASZE UCZUCIA DAJĄ NAM MOC, A TO W JAKI SPOSÓB TOLERUJEMY ZŁO, KTÓRE NAM ZGOTOWALIŚCIE POWODUJE TYLKO ŻE NASZA ISKRA BOŻA W SERCU TLI SIĘ ŻARLIWĄ MIŁOŚCIĄ I UCZUCIEM PRZYNALEŻNOŚCI DO PRAWDY I ODDAMY ZA NIĄ WŁASNE ŻYCIE, JEŚLI ZAJDZIE TAKA POTRZEBA. UŚMIERCAJĄC NAS, NIE WIECIE ŻE JESTEŚCIE WYKORZYSTYWANI JAK MARIONETKI DO CELÓW SZATANA I TYCH CO GO CZCZĄ. KIEDY WYPEŁNICIE SWOJE NIKCZEMNE ZADANIE , NIC Z WAS NIE POZOSTANIE, BO ZŁO NA TEJ PLANECIE MA CZAS POLICZONY, I SIĘ KOŃCZY. ZAŚ MIŁOŚĆ NIE MA KOŃCA, PONIEWAŻ NIE MA GRANIC.

NIE POZWOLIMY BY PRAWO MORSKIE WYMUSZAŁO NA NAS PODDANIE SIĘ RESTRYKCJOM , KTÓRE WDRAŻA SIĘ TERAZ JAKO PRZYSPIESZONE DZIAŁANIE PRZEJĘCIA CAŁKOWITEJ KONTROLI NAD NAMI.

NIE POZWALAMY NA TO BY PRAWO MORSKIE DAWAŁO WAM MOC KONTROLOWANIA ORAZ POSIADANIA PRAWA DO LASÓW, ZWIERZĄT, WÓD ORAZ ZASOBÓW NATURALNYCH TEJ PLANETY.

NASZA PRAWDA MIESZKA W SERCU I JEST PRAWEM BOSKIM, DO KTÓREGO JAKO SŁOWIANIE, ZGODNIE Z ZAPISANYM KODEM A1R1 W NASZYM DNA, MAMY ODWIECZNE PRAWO I PRZESTRZEGAMY GO W SZACUNKU I WZAJEMNEJ HARMONII ZE WSZYSTKIM CO ŻYJE.

MY ISTOTY ŻYWE MAMY W SOBIE CIERPLIWOŚĆ ZIEMI, CZYSTOŚĆ WODY, ŻARLIWOŚĆ OGNIA MIŁOŚCI W SERCU ORAZ SPRAWIEDLIWOŚĆ WIATRU…I TO CZYNI NAS WOLNYMI LUDŹMI. NASZE DZIECI SĄ NASZYM NAJWIĘKSZYM SKARBEM, BO DALIŚMY IM NASZĄ ISKRĘ SIEBIE. SĄ NASZYM DZIEDZICTWEM I NALEŻĄ DO NAS A NIE DO WAS. NIGDY NIE BYLIŚMY OBOJĘTNI NA KRZYWDĘ DRUGIEGO CZŁOWIEKA I NIE UDA WAM SIĘ POZBAWIĆ NAS EMPATII I NASZEJ PRAWDZIWEJ TOŻSAMOŚCI.

NA NASZYCH ZIEMIACH ZAKORZENIŁO SIĘ ZŁO, KTÓRE TOLEROWALIŚMY PRZEZ TYSIĄCE LAT. PRZYSZŁA JEDNAK PORA ZAPŁATY ZA KRZYWDĘ JAKĄ WYRZĄDZONO NARODOWI POLSKIEMU I NASZYM BRACIOM I SIOSTROM SŁOWIANOM.

TO WY NIE LUDZIE WYKORZYSTALIŚCIE NAS JAK PRODUKT W WASZEJ GRZE. ZABIJALIŚCIE CZŁOWIEKA, WYWOŁYWALIŚCIE WOJNY, TORTUROWALIŚCIE I W BESTIALSKI SPOSÓB POGWAŁCILIŚCIE ODWIECZNE PRAWO ŻYCIA. ZA TO ZOSTANIECIE UKARANI, A ZŁO NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE ISTNIEĆ. TAKA JEST NASZA WOLA.

ŻĄDAMY ODDANIA NAM NASZYCH WED, WIEDZY GROMADZONEJ I ZAPISANEJ PRZEZ NASZYCH PRZODKÓW. ZOSTAŁY ONE NAM UKRADZIONE I WYWIEZIONE DO ROSJI, ALE WIĘKSZA ICH CZĘŚĆ ZOSTAŁA DOSTARCZONA I ZABEZPIECZONA W BIBLIOTEKACH WATYKANU ZA CZASÓW INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ.

ŻĄDAMY NATYCHMIASTOWEGO ZAPRZESTANIA DZIAŁAŃ EUGENICZNYCH, POBIERANIA ORGANÓW Z ŻYWYCH DZIECI, GWAŁCENIA ICH I ZJADANIA W SWYCH KANIBALISTYCZNYCH RYTUAŁACH. WIEMY ŻE ZAANGAŻOWANY JEST W TO KOŚCIÓŁ KATOLICKI ORAZ ICH TAJNE LOŻE MASOŃSKIE Z JEZUITAMI NA CZELE.

MY SŁOWIANIE JESTEŚMY DZIEĆMI SAMEGO BOGA I BYLIŚMY TUTAJ OD ZAWSZE, A PRZEKŁAMANIE I PRÓBA WYMAZANIA NAS Z KART HISTORII JEST WASZYM PODŁYM SPOSOBEM OSŁABIANIA NASZEGO DUCHA I PRÓBĄ POMIESZANIA NAM W GŁOWACH I SERCACH. PRÓBĄ NASŁANIA BRATA NA BRATA, BY WZNIECIĆ GNIEW I AGRESJĘ W NASZYCH SERCACH. NIGDY NIE BYLIŚMY ZWOLENNIKAMI WOJEN I BARBARZYŃSKICH METOD. JESTEŚMY LUDEM POKOJOWYM I ZAWSZE POMAGAMY INNYM.

DZIĘKUJEMY ŻE SWOIMI NAZISTOWSKIMI METODAMI OBUDZILIŚCIE W NAS NASZĄ MOC I PRAWDZIWĄ TOŻSAMOŚĆ. POCZUJEMY TO JESZCZE BARDZIEJ, KIEDY ZACZNIECIE ZABIERAĆ NAM ŻYCIE I ZMUSICIE DO SZCZEPIEŃ. JEDNAK NIGDY TO SIĘ NIE STANIE, BO NARÓD POLSKI I ŻYWA ISTOTA CZŁOWIECZA BUDZI SIĘ I ROZŚWIETLA TĄ CAŁĄ PLANETĘ, NIE TYLKO TEN KRATER, ŚWIATŁEM BOSKIEJ PRAWDY I MIŁOŚCI.

NIE TOLERUJEMY CIERPIENIA, A BÓL I STRACH W OCZACH NASZYCH BRACI I SIÓSTR SŁOWIAN I INNYCH NARODOWOŚCI WYWOŁUJE W NAS POCZUCIE NIESPRAWIEDLIWOŚCI I BUDZI NASZĄ ZBIOROWĄ MOC. NIGDY NIE UDA SIĘ WAM NAS ZNISZCZYĆ I ZNIEWOLIĆ. POSIADAMY W SOBIE ISKRĘ BOGA, NASZ MIECZ PRAWDY I UŻYJEMY GO BEZ WAHANIA, PONIEWAŻ DO TEGO ZOSTALIŚMY STWORZENI I NASZ RÓD BĘDZIE TRWAŁ NA STRAŻY PORZĄDKU ODWIECZNEGO PRAWA ŻYCIA.

TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG I CAŁA ŻYWA ISTOTA, NASZA KOCHAJĄCA MATKA ZIEMIA. NIE DAJEMY ZGODY NA SZATAŃSKIE PODCHODY.

INFORMUJEMY ŻE NASZA RODZĄCA SIĘ W SERCU SIŁA MIŁOŚCI, JEST BRONIĄ KTÓRA ZOSTAŁA URUCHOMIONA I JEST JEDYNĄ ISTNIEJĄCĄ BRONIĄ PRZECIW ZŁU, KTÓRE TRUJE JAK WIRUS WASZE SERCA. SŁAWIAŃSKIEGO KOŁOWROTU JUŻ NIC NIE ZATRZYMA, NASZA WIEDZA JEST MAGAZYNOWANA W NAS I OBUDZI SIĘ SIŁĄ NASZEJ ZBIOROWEJ JEDNOŚCI…PRZECIW WAM OKUPANTOM I DIABELSKIM NASIENIOM OBŁUDY I ILUZJI.

JESZCZE TEJ NOCY, OBUDZĄ SIĘ DZIECI RODU NIEBIAŃSKIEGO I NASZE PRZYPOMNIENIE. OPUŚĆCIE TE ZIEMIĘ I ZOSTAWCIE NAS W SPOKOJU, INACZEJ ZGINIECIE W OTCHŁANI WŁASNEJ NIKCZEMNOŚCI. NIECH TAK JEST. WYPEŁNIA SIĘ WOLA BOŻA.

33 polubienia

Temat bardzo dobry, ale ciężko się mi czyta ze względu na użycie w całej zasadniczej treści CAPS LOCKów, co może sugerować 1) “umartwienie” treści - zapis nagrobkowy lub 2) krzyk (internetowy), komendę-rozkaz.

2 polubienia

Czytając tą deklarację na glos,wyrzyuciłam wszystko co długo nosiłam w sobie.
Dziękuję za tą Deklarację Wypowiedzenia Prawa Morskiego.
Zapoznałam się z nią i podpisuję się pod nią .
Zadnej ugody i tolerancji.
Aleksandra

6 polubień

Deklaruję Wypowiedzenie Prawa Morskiego.
Pozdrawiam
Reginald

3 polubienia

Witajcie, z największą przyjemnością podpisuje się pod tą deklaracją, chwała wolnym ludziom.

3 polubienia

Ja która jestem człowiekiem, kobietą Deklaruję Wypowiedzenie Prawa Morskiego.
Odczuwam z tego powodu wielką ulgę i radość.
Życzę wszystkim :sun_with_face: pozytywnych i jasnych myśli teraz i zawsze :four_leaf_clover:

2 polubienia

Pawle, cieszę się z każdej rozsądnej osoby. Jesteś bardzo rozsądny w swoich komentarzach.
Nie często jestem tutaj bo mam ciągle problemy z logowaniem. Petrus - [email protected]

1 polubienie

Gorący temat … Głębokie słowa i myśli.
Dziękuję [TomBombadil] (https://forum.ariowie.com/u/TomBombadil) … silne przeżycie.
Tylko do końca nie rozumiem dlaczego całość jest pisana majuskułą czyli duża literą?
Jeżeli to dla pokreślenie siły słowa (expresis werbis), to się udało …

Zygfryd Ciupka o tym mówi w swoich filmach z Alexem, z Joanną i innymi. Mówi co trzeba zrobić, by było to możliwe, jakie dokumenty i gdzie wysłać, jak zachować się w urzędzie, w sądzie. Myślę, że powinniśmy działać sami i nie czekać, aż ktoś to zrobi za nas.
Pozdrawiam Was serdecznie!

1 polubienie

Tak, też o tym myślałem. Może razem coś opracujemy?

Witam czy mogę rozpowszechnić kopiując treść deklaracji bo nie jest mi obojętne życie moje rodzinny i innych. Podpisuje się pod tą deklaracją, chwała wolnym ludziom.

1 polubienie

To jest wspaniałe że coraz większa liczba żywych ludzi się wybudza z tej iluzji w jaką zostaliśmy wplątani podstępem .I z niecierpliwością czekam na otrzymanie prawdziwego dokumentu stwierdzającego moją suwerenność że jestem żywym człowiekiem a nie obywatelem czy osobą fizyczną oznakowaną numerem obozowym. Jak o tym myślę to chce mi się żyć, i oby to nastąpiło jak najprędzej. Ciekawe co by się stało jak bym przepisał tą deklarację własnoręcznie i zaniósł do swojego urzędu miasta…aż mnie świerzbi żeby to zrobić. Może jakaś drobna podpowiedź od kogoś z większym doświadczeniem w temacie…byłbym niezmiernie wdzięczny i z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystkich Ariów

1 polubienie

Witam, wideo z linka w artykule już nie działa na YT. Proszę udostępnić na Bitchute. Dzieki

1 polubienie
3 polubienia

przepraszam. którędy do raju ? Radio i TV - Audycja PrisonPlanet.pl. Zmiany religijne. New Age. - Prison Planet

Witam, wszystkich jestem tu pierwszy raz pewnie nie w tym temacie ale mam pytanie, wczoraj dostałem na maila wiadomość że od 1.05 tego roku będą wydawać akty urodzenia tylko elektronicznie czy taki akt też będzie ważny

Film nie działa. Jeśli posiadasz go na dysku proszę o reupload

Alek :slight_smile:

Podpisuję deklarację i dziękuję za nią. Zgodnie ze słowem wstępnym rozpowszechnię pośród bliskich i przyjaznych mi ludzi, może obudzę w nich pozytywne siły, które poprowadzą do działania ku chwale Nam wszystkich, Wolnym Ludziom.

Macieju, dziekuje z calego serca, jesli mas zmozliwosc to zachecam do obejrzenia filmu ktory umiescilem przed chwila na swoim profilu fejsbookowym. niesmaowite jes tto ze deklaracje pisalem w nocy z 19-20 pazdzoiernika doastajac informacje o prawie morskicjod tajemniczje osoby, ktora pozniej byla nazwana istota w w programach michala zulikowsieko na kanale nwk24. nie wiedzialem ze taki to bedzie mialo odzwiek a bardzo mi na tym wtedy zelazlao, dziekuje z caleog serca. Pozdrawiam Dominik.
https://www.facebook.com/herbatkazcelsjusza/

1 polubienie

Budzimy się i to jest piękne. Jest nas coraz więcej.
Dziękuję za deklarację i wysyłam ją do bliskich i znajomych :slightly_smiling_face:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!