(7/10)RAM PUMP

x

x

x

x

x

x

Każdy w domu powinien mieć własną studnię. I przestać wspierać pasożydowe wodociągi.

fajny pomysł

Witam; Popieram własną studnię. Tylko co zrobić jak gmina zmieni przepisy i każe za wodę płacić? Tą ze studni; założenie licznika na studnie też jest możliwe. Przecież to są urzędnicy. Pytanie? Jak zrezygnować z wody która jest podłączona w tej chwili? Można zakręcić zawór, i nie pobierać wody. Ale każą za licznik płacić, ( opłata stała ), teraz to jest jeszcze niewiele. Ale to wszystko może się zmienić z czasem. Woda należy do czarnogłowych osobników. A oni prawo mają , w “D”. Jakieś pomysły? Jak się zachować w takim przypadku. Jak się zabezpieczyć na taką ewentualność. I pytanie do prawnika? Co oni mogą zrobić, w odwecie?

Pozdrawiam. :ugeek:

x

x

Tomasz21 może studnia ukryta w ziemiance :slight_smile:

Witam; To się zgadza; Na wiosce nie jest problemem ukryć studni przed ciekawskimi. Całkowite ukrycie, to jest praktycznie nie możliwe. Wystarczy dobry radiesteta i jest znalezione; zatopione. Ale to jest przyszłość. Raczej w tej chwili, jest potrzebna wiedza co mówić, jak odpowiadać na niewygodne pytania? Raczej to jest taka teoria, co by było gdyby??? Kiedyś prawo pozwalało na bezsporny dostęp do wody, dla każdego człowieka. To było kiedyś. Teraz zaczynają zmieniać prawo; czyli coś przy nim gmerają, na niekorzyść Słowian. Mamy porównanie do Palestyny. Wystarczy popatrzeć na stare mapy, 60-lata, i dzisiejsze mapy, obecne; Jak wszystko to się zmieniło na niekorzyść Palestyńczyków. Nas to samo czeka, nikt nie jest w stanie tego zmienić. Ani stanąć w naszej obronie. Tak jest od 1000-lat. Więc trudno oczekiwać jakiś zmian, no chyba że na gorzej. Nasz przeciwnik jest niezwykle groźny, nie zapominajmy tego. Nie wolno nam lekceważyć przeciwnika. Lepiej być wcześniej przygotowanym na burzę, która na pewno nastąpi; To jest kwestia tylko czasu. Chmury już się zbierają od dłuższego czasu. Oni próbują nas z tym oswoić? To tylko od nas zależy czy im to się uda?

Pozdrawiam. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!