100Spartan.edt

100 osób które dają mi po 300 PLN miesięcznie a Ja Na 100% Jestem Sobą i Pracuję dla Społeczności np.testuję technologię, buduję różne urządzenia i zachowuje instrukcje np.budowy growbox, komory normobaryczno-deprywacyjnej, urządzenia do koloidów, spawarki łukowo-wodorowej, pieca free energy, formy do bloczków konponych, produkcji szkła, produkcji cegieł, robienia studni, robienia akumulatorów, urządzenia do podróży ponad lądowych, przekładni napędowych, … … .

podróżuje i poznaję i zdobywam, wyciągam wnioski i uczę się, rozdaję i sponsoruję, umieszczam osiągnięcia i doświadczenia i sugestie… .

.

Ale jeszcze to Przymyślę. (wiem wiem też bym sobie płacił suko)

Umuwić możemy się na gębę, puki co upadły mi źródła dochodów a kredyty zostały, niby i tak nie mam zamiaru ich spłacać skoro inwestycje padły a nie dano mi następnego kredytu a Plany miałem niby pisane na szybko ale jakie odlotowe.

.edt(do edutacji)

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!